1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupowac Xbox 360 ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez soulkirou, Czerwiec 20, 2013.

1. soulkirou

soulkirou Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Witajcie, to mój pierwszy post tutaj. Chciałbym zapytać się was o to czy na dzień dzisiejszy i na stan po wakacjach, opłaca się inwestować w Xbox 360 ? Będę dysponować kwota ~1 000 zl. I przeglądając wasze forum stwierdziłem ze najlepszym wyborem będzie wersja Xbox 360 z 250gb dyskiem Slim. Tylko nurtuje mnie jedno pytanie, czy na pewno warto pakować pieniądze w stara generacje konsol ? Odmawiam Xbox`owi One z prostego powodu, mianowicie nie mam stałego połączenia z internetem wiec nie będę mógł raz dziennie łączyć sie z netem. Z drugiej strony po co kupować nowe konsole skoro na stare tez tworzą sie nowe gry ? Patrzyłem na sklep Ult**a.pl i tam również dostępny będzie Battlefield 4 na xbox 360. Doradźcie mi bo sam nie potrafię podjąć decyzji :) Inne sugestie tez sa mile widziane ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kruchmer

kruchmer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hmmm jeżeli nie jesteś bardzo wymagającym graczem który potrzebuje mega grafiki to możesz kupic 360, gry jeszcze będą wychodziły z 2 lata po premierze nowych konsol.Jak stoisz z kasą na gry , po z tego co słyszałem to na nowej generacji będą kosztować 300-400zł. Jeżeli nie będziesz grał przez neta to pomyśl nad xboxem pod RGH.

1 osoba to lubi.
  4. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Jestem posiadaczem slimki i jestem zadowolony, natomiast w kwestii Xbox One po tym co pokazało na E3 na pewno nie warto będzie jej kupować. Sony pozamiatało i mój kolejny zakup to będzie tylko i wyłącznie PS4

5. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja uważam, że warto inwestować w starsze generacje Xbox 360 z tego chociażby powodu, że można je rozblokować a gier i tak jest masa a dodatkowo EA zapowiedziało się, że do 2017 roku będzie wspierało produkcję gier na starsze wersje konsoli. Masz tutaj link do artykułu z informacją w której EA obiecuje wsparcie dla PS3 i Xbox 360 do 2017 roku

Wczytywanie...

Poleć forum