1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupować xbox'a 360 slim bez dysku 250GB?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sonaric, Lipiec 29, 2010.

1. Sonaric

Sonaric Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy warto kupować nowego xbox'a bez dysku.
    Fundusze są trochę ograniczone i dlatego się zastanawiam nad konsolą bez dysku, różnica wynosi około 160zł a to u mnie dużo pieniędzy więc nie piszcie
    -uzbieraj jeszcze trochę kasy i kup sobie z dyskiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dopóki nie wiemy czy będą zamienniki już lepiej zainwestować w X'a z dyskiem. Wiadomo że za kilka miechów m$ wypuści dyski, ale powyżej 200zł czyli na pewno się nie opłaca.
    Na razie musisz zebrać. Nie ma nawet obudowy na allegro i chyba nikt nowego dysku nie rozkręcał więc to stoi pod znakiem zapytania. Zbierz to 160zł i masz po problemie.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Cena za Xboxa nowego bez dysku to jest po prostu śmieszna. 850zł za samego Xboxa, to za niewiele więcej możesz kupić z dyskiem 250gb. Na razie o dyskach nic nie wiadomo. Nie widziałem jeszcze żadnych zdjęć z rozkręconego dysku od xboxa, nie wiadomo też czy podejdą WD. Jeszcze zostaje kwestia obudowy, na to też trzeba będzie poczekać. Moim zdaniem lepiej kupić z dyskiem. Jak MS wypuści dyski osobno to będą w cenach sporo wyższych niż miałbyś dołożyć. Wystarczy popatrzeć po ile chodzą dyski do xboxa oryginalne od MS.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nowa wersja Xbox'a narazie mało znana. Ogólnie to polecałbym Ci kupić sobie Elite z dyskiem 120 gb jest dużo tańsza a różnic praktycznie nie ma oprócz pojemności dysków i wyglądu :)

6. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Według mnie również lepiej zakupić Elite i mieć spokój. A z zakupem Slima poczekałbym do okresu świątecznego. Raz, że sprzedaż Elite to już będziesz miał do tego czasu gry, po świętach wpadnie jeszcze kasa plus to co możesz uzbierać na boku. A co najważniejsze do tego czasu okaże się jak z awaryjnością nowego dziecka.
    Ja sam teraz zakupiłem Premiuma z Empiku za 800zł Jasper z grą Bournaut Paradise The Ultimate Box ale wymieniłem od razu na Lost Odyssey ;]
    A slimka mam zamiar kupić tak jak wyżej napisałem w okresie świątecznym. Mogłem kupić teraz ale nie miałbym na gry a co za sens mieć konsolę bez gier? ;]

Wczytywanie...

Poleć forum