1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupować Xboxa One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remigz, Wrzesień 25, 2016.

1. remigz

remigz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie posiadałem nigdy żadnej konsoli i teraz mam problem, bo moim głównym priorytetem jest fifa 17, która na moim aktualnym komputerze nie pójdzie. Stąd moje pytanie, czy lepiej kupić xboxa one s, czy lepiej nowy komputer? Jakie są plusy posiadania konsoli? Ogólnie nie jestem jakimś wielkim graczem, raczej głównie fifa, komputera używam głównie do przeglądania internetu oczywiście, jakiś twitch, lol, cs ale nic więcej raczej. Czy jeżeli zakupie xboxa będę mógł go normalnie podłączyć do telewizora lub komputera/monitora? Czy będę mógł się połączyć z internetem przewodowym jak i bezprzewodowym oraz czy żeby grać online muszę wykupować xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wg mnie lepiej kupić konsolę, bo nie musisz bawić się z optymalizacją i wiesz, że jak kupisz grę to normalnie Ci pójdzie. Możesz podłączyć konsolę do tv/kompa/monitora. Można łączyć się przez Wi-Fi jak i przez kabel. Tak do grania na XO w multi musisz mieć wykupiony Xbox Live, inaczej pograsz w same single.

4. remigz

remigz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki bardzo za odpowiedź, dodatkowo czytałem, że xbox one S mieści się w plecaku, to prawda? To akurat byłaby bardzo wygodna opcja bo teraz częściej będę podróżował i np w jednym mieszkaniu bym miał podpięty pod komputer a po powrocie do domu pod telewizor. Oraz co jeszcze musiałbym dokupić jeżeli chciałbym go podłączyć pod te urządzenia + korzystać ze swoich słuchawek z mikrofonm?

Ostatnia edycja: Wrzesień 26, 2016
  5. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Nic, kabel HDMI jest w zestawie, a słuchawki podepniesz pod pada, bo jest tam wyjście jack 3,5''

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jeśli masz osobne wejście na mikrofon i słuchawki to kupujesz na allegro adapter za 7-10zł i grasz ;)

7. remigz

remigz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za odpowiedzi, w takim razie jutro zakupuję xboxa + monitor bo mój aktualny nie ma wejścia hdmi :shoot:

Wczytywanie...

Poleć forum