1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupowac ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez evenement90, Sierpień 13, 2008.

1. evenement90

evenement90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Emano, mam troche kaski i zastanawiam sie nad xboxem bo czasami lubie sobie pograc w giery, spodobalo mi sie gta IV i tylko dzieki tej grze zaczalem myslec o konsoli

Otoz czy w przypadku zwyklego tv pod euro zlacze z kineskopem troszke stary, oplaca sie kupowac konsole? czy jakos obrazu bedzie na tyle dobra zeby w pelni satysfakcjonowac sie graniem?

nie wiem co kupic moglibyscie mi doradzic co najlepiej wziasc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Czy warto kupowac ?

masz może chociaż monitor LCD??
    Jeśli tak to podłącz pod monitor.. jeśli nie to i tak możesz kupić ale jakość na kineskopie jest o wiele gorsza niż na TV Full HD podłączonym kablem HDMI

4. evenement90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

taa nie mam tv full hd, nie stac mnie... nie mam tez lcd

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Badz co badz , jak kupujesz konsole fla wyswietlania obrazu , to daruj sobie . Ja mialem zwyklego kineskopa i gralo sie zajebiscie !!!

6. evenement90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie mam za duzo kasy wiec rozgladam sie za arcade... moze lepiej uzbierac jeszcze i kupic premium ? :-\

7. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Wiem ze czekanie to jednym słowem mękka ale jak możesz to czekaj i kup premium.
    na kineskopie można grać ale nie uzyskasz tego co na full hd.

8. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Co ty sie tak uwziales z tym full hd?

Wystarczy hd ready, wygladac bedzie tak samo.
    Gry obsluujace full hd policzysz na palcach jednej reki.

Pozatym, ludzkie oko z odlglosci 2 metrow na tv 42 calowym mnie widzi roznicy pomiedzy hd ready a full hd. Im mniejszy tv tym ta odlelosc sie skraca.

Dlatego uwazam za debili ludzi ktorzy kupuja tv full hd, marnowanie pieniedzy :p
    Chyba ze tv jest naprawde duzy :p

9. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

mam 46 cali....

Pisze ful hd bo dla mnie w tym akurat wątku nie ma różnicy miedzy ready a full. Tak chy siak Kineskop chowa się przy jakośći HD

10. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk

Na zwyklym tv tez sie fajnie gra wiem bo gralem przypomnijcie sobie jesli ktos mial ps lub ps 2 grafika i tak jest lepsza na xboxie niz na tamtych czyli kup konsolke bo naprawde sie oplaca

11. czelentano

czelentano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

arcade imo ssie totalnie. brak hdd, ktory trzeba dokupic. [w premium masz jeszcze dodatki] hdd w sumie kosztuje tyle co roznica cen miedzy arcade, a premium.

polceam jezeli masz maly budzet kupic premium, badz cieprliwy. :)

sam wahalem sie pomiedzy arcade a premium. kupilem premke i jestem zadowolony.

12. DateX

DateX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

ludzie dajcie spokój wystarczy zwykły monitor, najzwyklejszy pod słońcem i tak grafika będzie lepsza od telewizora, bo w odróżnieniu od zwykłego tv monitor niekoniecznie lcd ma rozdzielczośc, oczywiście lcd byłby lepszy ale zwykłymonitor styka, oczywiście musisz dokupić kabel kosztuje on w granicy 50 paru złoty, no i to że kabel monitora i kabla ma taka samą końcówkę jest potrzebna przejściówka by połączyć oba kable, ja kupiłem w saturnie za 6-7 zł no i nakońcu musisz do czegoś podłączyć dwa czinczle by mieć dźwięk ja mam podłączone do wieży, z tyłu są wejścia na takie kable, większośc wież czy nikro wież ma takie wejścia, to taniej wyjdzie niż zakup telewizora lcd, oczywiście możesz dokupić monitor lcd z wbudowanymi głośnikami, to już zalezy od ciebie 8)

13. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa

szkoda tylko że w kablu VGA nie da sie wyciągnąć 5.1 chyba że ma sie światłowód :p

Wczytywanie...

Poleć forum