1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto kupowac?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin_MK, Styczeń 20, 2011.

1. Marcin_MK

Marcin_MK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    XBOX 360 ARCADE HDMI GWARANCJA TYLKO 549 PLN (1421072637) - Aukcje internetowe Allegro
    Zastanawiam się nad kupnem konsoli na tej aukcji lecz nie wiem czy warto.Cena mi odpowiada bo jak patrze na te śmieszne ceny slimek to aż mnie głowa boli.Co sądzicie o tej aukcji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Może być ...

4. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cena dobra bo niska :D dokupisz dysk 20GB i bedzie jak znalazł :)

5. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    zanim kupisz sprawdz komentarze ;P

Przykład:
    "Dostałem konsole bez wejscia HDMI , bez orginalnego pudełka , ani żadnej gwarancji , zasilacz jest uszkodzony , brak w zestawie pada , mam nadzieje ze mi go jeszcze wyślą . Miał byc komplet do gry a nie moge grac, pisałem do pana , ale brak odp. "

"Konsola brudna miał być stan wizualny idealny.Brak karty pamięci. Nie poprawione chłodzenie. Nadcięty kabel zasilania, nieoryginalny panel, brak kratki z boku konsoli, gwarancja nie zgodna z opisem, brak oryginalnego pudełka.zwrotkosztóbezprzesyłki "

Za trochę ponad 100 wiecej masz nową konsolę. Ja bym nie ryzykował ;)

6. xboxowner

xboxowner Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja tez nie skoro ma takie komentarze to cos musi byc na rzeczy...

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Napisz mu czy wysle za pobraniem z mozliwoscia sprawdzenia jesli nie to walek:)

8. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem do tego typa stwierdził,że nie ma sprawy moge sprawdzac.Tylko jak moge się upewnic sprawdzajac że chłodzenie napewno jest wymienione?A i jak można prosic może ktoś mi to wyjaśnic bo zielony w tym jestem "NAJNOWSZE I NAJLEPSZE NAPEDY DVD-ROM LITEON IDEALNE DO WGRANIA DOWOLNEGO FLASHA iXTREME. " Z góry dziękuję

9. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Co do chłodzenia , to sprawdź datę produkcji konsoli :) Jeżeli bedzie 2008 to nie ma wymienionego. A to znaczy , że to Falcon, a nie Jasper. A jeżeli 2009 w góre to polepszone chłodzenie ;) Tylko patrz pod względem : MRF Date a nie Service Date

MRF Date : Data produkcji konsoli
    Serice Date : Data serwisowania konsoli. Ta data jest naklejona na konsoli, jezeli byla ona serwisowana !

Także pamiętaj musi być MRF Date z 2009 minimum :)

10. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie wszystkim za pomoc.Jeśli chodzi o dysk.Gdy np. kupie sobie dysk 60 GB to wystarczy że go włoże do Arcade i będzie działał czy będę musiał coś instalowac?

11. Makiavelli

Makiavelli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wkładasz dysk, resetujesz konsole, i po wszystkim.

12. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zestaw fajny bierz go smialo

13. Asword

Asword Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    ja bym wziął na twoim miejscu

14. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja bym Ci radził uważać... Te negatywne komentarze są niepokojące, jak masz niedaleko to spróbuj odebrać osobiście. Nawet jak wyśle Ci za pobraniem to nie ma możliwości sprawdzenia. Kurier nie da Ci rozpakować przesyłki zanim nie dasz mu kasy. To samo na poczcie. Widzę że z tym gościem jest loteria. Zastanów się czy nie warto dołożyć trochę i za 780zł kupić nowego slima Arcade.

15. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Paczki można sprawdzac ja czasami sprawdzam i nie ma problemu.A dokładac nie mam zamiaru i tak ledwo co dałem rade uzbierac te 550 zł.Tak szczerze to mi nie zależy czy to arcade czy elite,falcon czy jasper.Kupuje żeby sobie pograc od czasu do czasu a dysk sobie dokupie, bo na tym moim starym komputerze to już nawet pasjans się muli.
    Takie małe pytanko:
    Czy to prawda,że gdy przerobi się konsole to są większe szanse na złapanie Roda?Akurat ja będę grał blisko okna i na pewno nie będzie chłodzeniem do ściany więc szanse na Roda będą nikłe ale tak się pytam czy po przerobieniu jest większe prawdopodobieństwo?

16. Twetty_wro

Twetty_wro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    raczej nie radze kupować na tamtej aukcji koleś sprzedaje przechodzone trupy gwarancja to fikcja konsole najczesciej refufurbished

17. FRUNEK1

FRUNEK1 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubsko
    mój kolega kupił od niego xboxa i wszystko było zgodne z opisem,bierz go za taką cenę

18. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spójrz na natężenia prądu na naklejce. Moim zdaniem 16,5 A to minimum Falcon, więc w tym miejscu już okłamujeCię ze jest poprawione chłodzenie. No cyba że w porównaniu do Zephirów lub Opusów. Zastanów się bo branie za 550 za gołego Falcona to tak średnio

19. AdrianO753

AdrianO753 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja bym radził poczekać trochę dozbierać pieniędzy i kupić np. slim 4GB :)
    Ale to moja rada rób co chcesz. ;]

20. Marcin_MK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nawet jeśli to falcon to jest zły?Czy ujdzie?Bo tak jak czytam to falcony niby gorsze od Jaspera ale przy prawidłowym używaniu(wietrzenie pomieszczenia,nie zatykanie chłodzenia) może długo podzialac.
    I ponawiam pytanie czy to prawda,że przerobienie konsoli zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia 3Roda?

21. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pewnie że da radę... tylko że wystąpienie roda masz o niebo większe przy falconie niż przy jasperze. Przeróbka nie ma nic do rzeczy przy awaryjności. Wszystko może Ci działać dlugie lata bądz kilka dni nie ma na to normy. Tyle że wystawca już Cię robi w człona pisząc o poprawionym chłodzeniu a na czym jeszzce to sam się przekonasz. Popatrz na ostatnie komentarze klientów nie są zbyt zachęcające. Ja osobiście bym nie brał.
    BTW poproś o nr seryjny konsoli i sprawdz czy nie była już rejestrowana jak dobrze pogadasz z hotlinem to może coś bliżej dowiesz

Wczytywanie...

Poleć forum