1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto LT+ ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez huligankomputerowy, Listopad 28, 2010.

1. huligankomputerowy

huligankomputerowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,czy warto na dzień dzisiejszy pakowac sie w LT+ ? mam aktualnie iXtreme 1.6 i dasha 8955. Rozumiem że jak będe miał LT+ to musze zaaktualizować dasha do tego kinectowego ? i czy ban nadal tylko odcina konsole od grania na online czy jest blokada na dysk ? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzumper

Dzumper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starogard Gd.
    Witaj. Ja mam iXtreme 1.6 i najnowszy dash. Wszystko działa. Ban jest na online i na dysk. Można odblokować dysk samemu bez lutowania ani grzebania ;] Aktualizuj.

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli masz nie spoofowany napęd (Lite On lub BenQ) to:

Możesz póki co zrobić 3xupdate zajrzyj tu

Żeby grać w nowe gry (AC:B / NFS:HP) musisz mieć nowy dash.
    Póki co granie na LIVE jest "bezpieczne", na offline pozostaje wszystko tak jak teraz, nic się nie zmienia.

Jak masz spoofowany to musisz kupić taki sam napęd jak miałeś fabrycznie w konsoli

---

Ban na instalowanie gier na dysk twardy? Chyba nie.. od 9119 jest przywrócona możliwość instalowania gier z powrotem.

5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wgraj LT+ jeżeli chcesz grać na live i w te co mają ap2.5 jeżeli nie masz takiej potrzeby to po co ci to ?

6. huligankomputerowy

huligankomputerowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie chciałbym grac w nowe gry m.in w nowego NFS HP.A co to znaczy spoofowany napęd ? miałem z oryginalnego przerobiony na 1.6 i mam płytke z kluczem.

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spoof napędu to zmiana napędu na inny(model) niż był fabrycznie w twojej konsoli.
    Jeśli masz klucz to połowa roboty mniej. Zajrzyj tutaj i przeczytaj 1 i 2 post od linijki
    Kod:
    Przechodzimy teraz do zakładki "Firmware Tool 32" i JungleFlasher powinien automatycznie wczytać plik dummy.bin j/n (8)
    w dół, wszystko masz tam bardzo ładnie opisane z obrazkami.

Wczytywanie...

Poleć forum