1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto Przerabiać?? Wasze Opinie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lollol7891, Luty 1, 2011.

1. lollol7891

lollol7891 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem się spytać czy opłaca się przerabiać Xbox 360,nie posiadam jeszcze Xbox ale jestem tego bardzo bliski i mam dylemat czy przerabiać Xbox najnowsza przeróbka czy pozostawić oryginalnego oczywiście większość czasu będę spędzał na Xbox live czy ta przeróbka daje 100% że nie dostane bana. i czy będę pewnie grając przez 6 miesięcy codziennie na Xbox live ze nie dostane bana,kolega namawia mnie na przeróbkę ale ja wolałbym nie przerabiać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    50 procent bo dostaniesz albo nie dostaniesz.....jak stać cię na gry to nie przerabiaj......chociaz ktoś zaraz pewnie powie że gry mozna kupywac tanio uzywane......

5. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawa jest bardzo prosta. Jeżeli zależy ci na graniu na Live, to nie powinieneś przerabiać, niektórzy po prostu dostają bana. Celowo piszę niektórzy, ponieważ znam kilka osób, które przerabiały konsole, a grają non stop na Live od ponad 4 lat i nie dostali bana. Jednak zawsze wiąże się to z ryzykiem.

Napisałeś że zależy Ci na Live, więc nie bedę rozpisywał się na temat grania na "kopiach zapasowych"

6. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Czy warto przerabiać ? hmm przeróbka mo swoje +i-
    +tanie gry
    -mozliwość dostania bana na xbox live

Ja bym na twoim miejscu nie przerabiał xa (największa zabawa jest przez live , offline się nudzi ... sam jestem tego dowodem :D),najwyżej jak ci sie live znudzi to przerób (prędko ci się nie znudzi :D Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem daniel1400

7. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja na twoim miejscu pograłbym jakiś czas na legalu na live jak Ci się podoba to nie przerabiaj, jak nie to wtedy można się zastanowić nad przeróbką. Jeśli miałbyś Fat Xbox'a ( stary ) a nie slima to zostaje jeszcze XDrive od TeamXecuter , 2 napędy w X-ie przełączane przyciskiem.
    Zależy Ci na live będziesz miał kasę na gry to nie przerabiaj tylko graj spokojnie.

8. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Dodam jeszcze od siebie ze 50 kopii gier nie sprawi ci takiej frajdy co 3 orginalne (syndrom "nie ma w co grac")
    Sam niedawno sprzedalem Jaspera z LT+ i kupilem slima

9. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak jak kolega wyżej mam z 50 kopi i czasem nie mam w co grać oryginalna gra jakoś bardziej cieszy ja tam szczerze żałuje że przerobiłem

10. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    @up dokladnie, pewnie tak samo jak ja masz ze 50 plyt a grasz w 3 gry i to w dodatku w multiplayerze ew. jakies UFC czy Fifa z ziomkami na 1 konsoli

11. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Moje zdanie jest takie, nie warto przerabiać nie ze względu na jakiekolwiek korzyści czy straty ekonomiczne ale z czystej satysfakcji no i grając singla kiedyś zapragniesz grać w multi. Prędzej czy później będzie Ci tego brakować. A według mnie dziś XBOX bez LIVE to jak PC bez internetu. Takie moje zdanie.

12. lollol7891

lollol7891 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie Dzięki.:D Postanowiłem nie przerabiać.

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dobry wybór :)

14. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Bana po przerobieniu raczej napewno dostaniesz! A przerobiać nie radze gdyż granie na orginałach jest lepsze no i zawsze możesz dostać bana a wtedy już nie ma grania online na xbl.

Wczytywanie...

Poleć forum