1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto przerobic konsole na zewnetrzny hdd?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rubensk, Listopad 26, 2010.

1. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam mam pytanie. Koleś w serwisie powiedział że mam konsole-oprogramowanie jak to ujoł ciekawe hehe ze moge sobie podpiac hdd na usb zewnetrzny bez korzystania z dvd i teraz czy sie oplaca przerobka 200 zł takie cos plus dysk hdd pewnie tez ze 2 stowy no i nie wiadomo kiedy konsola padnie:) ale z drugiej strony verbatimka koszt 10 picks u mnie najtaniej znalazlem za 37 zł na giełdzie plus 2 zł wejscie:) wiec liczac ze gram jak szalony grubo sie nad tym zastanawiam co sadzicie o takim czyms? pozdroooo

ps konsola elite 120 gb lt+ on board:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma nad czym się zastanawiać. Jedyny minus to brak live'a.

Na forum masz użytkownika o nicku DEXTER, jtaga za 100zł zrobi.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jedyny ?? to jest wielki minus ale ty już masz iextreme więc bierz jtaga .

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    najpierw sie dowiedz czy na pewno mozesz zrobic JTAGa watpie czy masz takniski dashboard

Wczytywanie...

Poleć forum