1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto przerobić konsolę??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Sipot, Styczeń 2, 2009.

1. Sipot

Sipot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie. Czy warto przerobić konsolę i utracić gwarancję? Czy wam po przerobieniu psuła się konsola?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście, że warto, no chyba, że jesteś milionerem i możesz sobie pozwolić na kupno najnowszych gier, lub też jeśli kupiłeś konsolę dla jednej gry i będziesz cały czas w nią grał na Live. Jeśli bardzo zależy Ci na Live (rozgrywce z innymi użytkownikami i chcesz spać spokojnie), to nie przerabiaj, jednak zastanów się, co ile będziesz mógł sobie pozwolić na nowy tytuł i sam sobie odpowiedz czy warto przerobić konsolę :)
    Według mnie, jeśli nie będziesz podłączał konsoli do neta na stałe, to przerabiaj, jednak zdecydować musisz sam.

Pamiętaj, że zawsze możesz przywrócić stary firmware napędu i wysłać konsolę do MS (jeśli nie będziesz miał uszkodzonych plomb).

Przeróbka konsoli nie ma nic wspólnego z jej awaryjnością. Po przerobieniu konsole psują się tak samo często/rzadko jak te nie przerobione.

4. Bartekk4

Bartekk4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja od razu byłem pewny co do przeróbki (bo bogaty nie jestem) więc przerabiam konsolkę w następnym tygodniu :)

5. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Jeśli cię wogóle Live nie interesuje to przerabiaj jak Bana dostaniesz to nic na czym ci zależy nie stracisz choć według mnie XBOX 360 Bez Live jest jak Komputer bez internetu.

6. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    proste
    masz kase na gry ? - nie przerabiaj
    nie masz kasy na gry ? - przerabiaj i lecisz na kopiach :)

a co to bana to jesli nie bedziesz gral w gry przed premiera ( na kopiach ) to bana raczej nie dostaniesz ale pamietaj ze nigdy nie ma gwarancji i zawsze jest ryzyko

7. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    a ja che sie dowowiedziec czy po zbanowaniu konsola nadal działa?? czy się blokuje.
    to znaczy że dostajesz bana na xbox live ale dalej morzesz leciec na kopiach zapasowych ??

8. Ryszy

Ryszy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oczywiście

Wczytywanie...

Poleć forum