1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto przerobić slima

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Pawlikowski, Wrzesień 29, 2014.

1. Mateusz Pawlikowski

Mateusz Pawlikowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kaszczorek, Toruń, Poland, Poland
    Witam stoję przed ciężkim wyborem jakim jest przerobienie mojej konsoli xbox 360 slim która niestety wyszła w 2012 roku i jej przeróbka kosztuje 290 zł . Większość czasu jaki spędzam na xboxie to gra multiplayer mam już 20 oryginalnych ale nie widzi mi się już wydawanie 250 zł na grę i do tego jeszcze abonament gold . Moje pytanie brzmi czy warto przerobić konsolę jeżeli interesuje mnie tylko multiplayer (oczywiście golda będę dalej kupował) . ? . Mile widziane argumenty :D .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Koszt przeróbki na rgh to 150zl. To zwykla corona

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jeżeli multiplayer to wgrywasz LT. Ale musisz pamiętać o doliczeniu kosztów nagrywarki ~60 zł + płytki ~5zł szt. Moim zdaniem i tak się opłaca przerobić bo prędzej czy później wyjdziesz na +.

5. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LT sobie odpusc, lepiej od razu zainwestuj w Wasabi (Akir chyba montuje :) ) i bedziesz mial mozliwosc grania po Live, a gierki bedziesz odpalac z usb :)

Plus taki ze wydasz troszke wiecej ale nie musisz bawic sie w zakup nagrywarki i nagrywanie plyt, ktore nie zawsze beda dzialac :p

1 osoba to lubi.
  6. Mateusz Pawlikowski

Mateusz Pawlikowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kaszczorek, Toruń, Poland, Poland
    A do nagrywania gier nie wystarczy nagrywarka DVD z komputera ? I niestety mój xbox jest z 2012 roku wiec ma jakiś inny napęd i koszt jego przeróbki to 290 zł . Jaka jest jeszcze przewaga tego wasabi nad lt ? I ile kosztuje to wasabi oraz jakie jest ryzyko bana ;)? .

7. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wystarczy, ihas to mit według mnie. Potrzeba go tylko do gier CIV, zwykłe nagrasz normalną nagrywarką.

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U Akira chyba koszt Wasabi to 250zl i masz praktycznie zerowe szanse na otrzymanie bana :) To dziala na zasadzie emulacji napedu, wasabi jest polaczone z napedem w konsoli :)

Wczytywanie...

Poleć forum