1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto sprzedać PS3 i przesiąść się na xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KiCi123, Kwiecień 1, 2012.

1. KiCi123

KiCi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od czasu zakupu borykam się z pewnymi wątpliwościami czy dobrze zrobiłem zakupując PS3. Broń Boże nie narzekam na nią, Wszystko działa na "Cacy" Ale jednak Xbox, w pewnym sensie mnie zaczarował, nie wiem jak to nazwać ;) Od początku chciałem kupić xboxa, jednak że wyszło tak że moi znajomi posiadają głownie PS3, z tego też powodu go kupiłem. Jednak że, wyszło tak że ze znajomymi i tak prawie w ogóle nie gram, "Raz na Ruski Rok". Dlatego pytam się was, drodzy Parafianie (Posiadacze Xboxów) odpowiedzcie mi na pytanie czy warto, zróbcie to obiektywnie bo Fan-Boyów nawet nie będę czytał.

Posiadam:
    Playstation 3 320gb
    W zestawie:
    Headset (USB)
    Battlefield 3 + Back to Karkand
    Call of Duty MW3
    Dodatkowo 1 DLC do COD:BLACK OPS !
    Wiadomo PAD PS3 bezprzewodowy stan: Dobry.

Jestem Maniakiem FPSÓW :)

No więc czekam na wasze wypowiedzi !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak grasz na multi to lepiej zostać na PS3 bo jest za darmo
    Za xboxem przemawia łatwość przerobienia i exy typu Forza czy seria GoW

4. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pamiętaj, zawsze pragniemy tej rzeczy której akurat nie mamy. Przesiądziesz się na Xbox'a z czasem zatęsknisz za PS 3. Niestety przerabiałem to już kilkakrotnie.Chcesz zamienić konsole ze względu na gry ? Typu Gears of War, Forza itp.? Pomimo tego, że mam Xbox'a uważam, że PS 3 jest lepszy, ale to pewnie dlatego, że z chęcią pooglądałbym filmy Blu-ray i pograł za darmo na internecie. Pamiętaj, że za dostęp do internetu musisz dość sporo wybulić (dostęp przez 1 rok). Chyba, że chcesz konsolę przerobić. Podsumowując, jestem za tym abyś nie zamieniał PS 3 na Xbox'a, chociaż to już od Ciebie zależy.

5. KiCi123

KiCi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerobienie nie wchodzi w gre, "Pamiętaj, zawsze pragniemy tej rzeczy której akurat nie mamy" mądre zdanie, może i tak jest w moim przypadku. Jeżeli miał bym przerobić konsole, kupił bym używanego Arcade JASPER i na tym by się skończyło.

6. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Decyzja zależy od Ciebie. Jak już wcześniej wspomniałem będziesz miał np. chęć na zagranie w God of War albo Heavy Rain i nic nie zrobisz, chyba, że znów zamienisz konsole.

7. speed980

speed980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Glowno
    A ja proponuje zostawic PS i kupic x-boxa.Wilk syty i owca cala.

8. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A portfel pusty. Nie no zależy od kasy, ale takie wyjście chyba faktycznie jest najlepsze. Xbox ma gearsy, forze etc. ps3 ma god of war, gran turismo etc. więc tak czy tak czegoś będzie brakować. Ps3 ma przewagę darmowego neta i blu-ray a xbox patrząc pod tym kątem ma chyba tylko lepszego pada. No i łatwość przeróbki.

9. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam dwie konsole ale częściej zdecydowanie gram na xboxie. Ps3 ma dla kilku tytułów takich jak Uncharted i resztę exclusiwów.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

10. Yamrox

Yamrox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli przerobienie nie wchodzi w grę to nie masz czego szukać w xboxie to jest jego główna i chyba jedyna zaleta
    bo np taka głupia gra cod:bo ma możliwość gry multiplayer na boty w ps3 a w xboxie już nie masz takiej opcji (nie chodzi mi o zombie) płatne online wychodzi jakieś 150zł rocznie jak okazyjnie kupisz, za tą kwotę można mieć jakąś nową grę. Jeżeli lubisz FPS to proponuję jedynie kupno pada od xbox'a gdyż ten idealnie nadaje się do FPS. Sam posiadam xbox jedynie ze względu iż jest przerabiany, gdyby gry kosztowały normalnie czyli około 100-150zł nowe to bym kupił PS3 bez wahania ale jak mam płacić 220zł+ za grę to wolę mieć przerobionego xbox'a.

11. Filo301

Filo301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    patrz na gry, co prawda pad xboxa jest super do fps i ściganek ale granie w multi nawet bez znajomych jest super, no chyba że grałeś w exclusivy które cię interesują na ps i chcesz zagrać w te z xboxa

12. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli kręci cię multi zostań przy PS3.
    Granie na klocku w necie jest płatne.
    Jak masz zamiar przerobić konsole i jechać na piratach to bierz xboxa.

13. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Ja tak samo chce sprzedać ps3 i kupić xboxa. Za bardzo sie pospieszyłem z zakupem PS3. Grałem w move i kinect. Różnica jak dla mnie ogromna dlatego pozbywam sie PS3 zeby pograc w kinect.

Wczytywanie...

Poleć forum