1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto wygrywac teraz lt 19.1?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rubensk, Wrzesień 23, 2011.

1. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam w moim ixie siedzi lt+ jescze przerobka nowa aktualizacja dasha zablokowala mi konsole czy warto teraz jak wyszedl dash 2.0.13146.0 wgrac lt 19.1? czy poczekac na 2.0 o ile wyjdzie wogole w tym roku:/ bo jest taka kwestia mczy MS nie wyda innego dasha za miesiac i znowu nie pogram w gry takie jak batman ac czy assassin creed revelations i nowsze gry ktore beda sie ukazywac dodam tylko ze nie gram po livie i nie umiem zrozumiec dlaczego proba wgrania nowego systemu zawiesila mi konsole i nie moge przez pendrajwa nawet jej zaktualiowac a nie mialem jakiegos starego dasha tego co wszyscy przedtem pod kinecta biały.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli nie grasz na Xbox Live to nie warto w ogóle w tej chwili mieć konsoli przerobionej flashem.Ja swoją sprzedałem w tamtym tygodniu a dziś już mam konsolę z przeróbka jtag.
    W tej chwili nie pograsz w takie mocne tytuły jak Gears Of War 3,Driver San Francisco,czy Warhammer 40000 Space Marine a jestem pewien,że to tylko jest "wierzchołek góry lodowej".
    Na konsoli z jtag idzie wszystko.Zaczynając od tych gier a na najnowszym emulatorze Nintendo 64 czy też playerze filmów,który pozwala na odtwarzanie formatu .mkv koncząc a to też w przypadku sceny Xboxa 360 jest dopiero początek.
    Co innego jeśli grasz po sieci.Wtedy raczej proponuję ci poczekać te parę tygodni aż C4Eva wyda na świat firmware LT 2.0 i jakiś sposób na uruchomienie gier z płyt w formacie XGD3.No chyba,że chcesz grać w cokolwiek teraz,bo masz zablokowana konsolę to wtedy powinienes wgrać lt 1.91.Wszystko zależy od Ciebie.

4. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    a czy taka gra jak The Cursed Crusade ktora wlasnie mi zawiesila konsole na tym lt1.19 pojdzie?

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pójdzie,ale tylko poprawiona wersja,bo w sieci pojawiła się też wersja źle zripowana tzw."bad rip".Jakby co to ciągnij tą gre tylko w wersji "repack" od "Complex".Ja czekam na jtag rip-a.To jest już przygotowana wersja tylko pod jtag.
    Z reguły jest tak,że jtag ripy zajmują mniej miejsca i przez to dzięki temu szybciej się je ściąga.

Wczytywanie...

Poleć forum