1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto XBOX 360 Elite 120GB Jasper?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EmOzKs, Styczeń 1, 2011.

1. EmOzKs

EmOzKs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Co do informacji to: xbox jak pisałem w ogłoszeniu jest to wersja elite 120 GB dysk jasper( czyli z tym poprawionym chłodzeniem Data produkcji 22.10.09) . Konsola jest przerobiona, a więc chodzi na płytach i oryginalnych i piratach ( koszt takiej płytki dwuwarstwowej ok 4 zł). Dorzucam do zestawu 2 czarne pady, kabel HDMI i 15 gier wraz z płytką "startową", ponieważ nowsze gry wymagają żeby najpierw ją włożyć, a później dopiero grę. Oczywiście jest już dostępna najnowsza przeróbka, po której nawet nowe gry będą chodziły bez tej płytki startowej. Jeżeli byłaby taka potrzeba to mój znajomy przerabia xbox'y. Powodem sprzedaży jest to, że kupuję sobie nowego xboxa wraz z kamerką i teraz już nie będę przerabiał:) Cena za wszystko to 650 zł. Aha i gry jakie mam: F.E.A.R 2- The Project Origin, Call of Duty: Modern Warfare 2, Fifa 10, Gears of War, The Darkness, Wanted: Weapons of Fate, Left 4 Dead 2, Ninja Blade, Splinter Cell; Conviction, Battlefield: Bad Company 2, UFC 2009, Mafia 2, Assassin Creed 2, Halo Reach, Darksiders

A oto foty:

DSC02893.JPG | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    DSC02894.JPG | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    8.jpg | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    4.jpg | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    2.jpg | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    1.jpg | emozks | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Jak mysliscie warto sie w to pakować ? (ogólnie w xboxa elite jasper)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie no, cena całkiem niezła, 2 pady, przerobiona, to nawet bardzo niezła. Jakbyś się jednak nie zdecydował to możesz mi podrzucić jakiś link do allegro czy skąd to tam masz ;) bo właśnie szukam xboxa elite za 650zł tylko że fajnie jakby był z okolic Częstochowy. :) Choć coś czuje że będę musiał z wysyłką kupić :)

4. EmOzKs

EmOzKs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Podpowie ktoś jeszcze ? Bo jtr mam niby ją kupić.. Czy lepiej kupić nowego golasa SLIM 4GB?

5. Grajcar179

Grajcar179 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz, Slim nowsza technologia i te sprawy, ale jedyny problem to dysk. Bo o ile wiem, to na te 4 GB nie zrzucisz żadnej gry.

6. Dajman21

Dajman21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Slime 4gb Ci się nie opłaca, bo nic na nią nie wgrasz.

7. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    slim 4gb To jest dla nowych uzytkowników ktorzy sie nie znają naciąganie ich an kupno jego bo tanszy od 250 ale pozniej bede musiali czy sami czy tez dziecko namowi ich na wiekszy dysk itp bo zamalo miejsca gier nie da sie instalowac itp

8. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    to kupuje dysk 250gb lub 120gb zalezy tylko czy chcesz przerabiac czy grasz na oryginalach bo nowego slima nie przerobisz chyba ze Ci sie trafi wersie z samego poczatku produkcji

9. EmOzKs

EmOzKs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Płock
    Ok Kupiłem Elite .Dzieki za opinie..

Wczytywanie...

Poleć forum