1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto xboxa 360 białego Jaspera

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Maj 2, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cena jego wynosi 150 zł + przesyłka gratis bez zasilacza ale wszystko mam swoje zasilacz i pada i kabel.Konsola 100% sprawna napęd działa pokazywał mi ją z tyłu i jest to jasper 12,1 A jest on z 2009 roku.Głownie szukam konsoli do Live i zrobić LT 3.0.Pisać co sądzicie

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Za tą cenę warto . Jest jedno ale wydaje mi się że jak na jaspera jest za niska (czuć wałkiem)

4. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedynie aby wystawił za tą cene na allegro ja to kupię i za pobraniem :) mówił że można za pobraniem i jeszcze przy kurierze sprawdzić czy sie zgadza

5. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Ja za swojego gołego jaspera dałem 190 wiec 150 to okazja :)

Wczytywanie...

Poleć forum