1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto zagrać w te gry?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Speed911, Marzec 17, 2010.

1. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy waszym zdaniem warto zagrać w Final Fantasy XIII mimo, że nie grało się w poprzednie części (pomijając jedną z części na PSX graną przez kilka minut). Drugą grą jest Silent Hill, da się rade pograć bez znajomości angielskiego? No i ostatnia gra, a raczej dwie. Dragon Age i Fable II. W tych grach steruje się postacią tak jak w np. Gothic? Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S. umieściłem tutaj to pytanie, bo nie chciałem zaśmiecać działu o grach, bo tak są bardziej ogólne tematy. Jak coś, to moderatorzy mogą przenieść.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sargon

Sargon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Fable II jest podobne do Gothica. Kilkoma szczegółami się rożni.W Dragon Age nie grałem ale wiem ze taka sama jest kamera jak w Gothicu.

4. kalfas84

kalfas84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Amsterdam / Świętochłowice
    dragon age jest rowniez podobny do gothica tylko ze troche bardziej rozbudowany jesli chodzi zarowno o fabule jak i uzbrojenie, skille itp do silenta raczej przyda sie angielski z powodu zagadek czasami opierajacych sie na grze slow, podobnie z finalem, jezeli chce sie poznac fabule i grac w pelni :D:D

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Fable II zdecydowanie polecam.

6. masoxlaso

masoxlaso Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja także Fable II wymiata ;] właśnie gram :D Tylko jak będziesz grał ! pamiętaj dawaj mikstury nie jedzenie bo Ci sie postać rozdtyje :| jak mi i biegam grubasem :D

7. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    Fable II polecam fajna gra fajna fabula tylko szkoda ze troche krótkie
    Final Fantasy XIII - Polecam sam nie grałem w inne części ale szybko skapniesz sie o co chodzi i milo sie gra
    Silent Hill :Home Coming-przeszedłem na PC i znajomość Ang jest wskazana przy zagadkach
    Dragon Age- tez fajna gra ale jednak poleciała po paru dniach na półke

8. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Nie wiem w którym miejscu Dragon Age jest podobny do ghotica ale może masz wersję ghotica w której masz drużynę zamiast jednej postaci. DA jest jak Neverwinter Nights. Bardzo rozbudowana historia,masa zabawy w skille postaci i profesje no i masa zbieractwa. Tak w skrócie

Wczytywanie...

Poleć forum