1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto zainwestować w tą konsolę?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dachno, Październik 5, 2013.

1. Dachno

Dachno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam zamiar kupić sobie przerobioną konsolę i chciałbym was poprosić o opinię czy warto wydać tą kwotę na ten zestaw poniżej. Otóż nie znam się aż tak dobrze na tych przeróbkach chipach itp. Czy faktycznie ten zestaw jest tak dobry jak opisuje go sprzedający i warty tej ceny? Czy przesadza z tą "świetnością"? Proszę i z góry dziękuję za wszystkie odp.

NOWY XBOX 360 4GB SLIM + RGH + GW 24msc! CORONA v4 (3578647871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

P.S. Mam nadzieję, że to dobry dział (mam poniżej 20 komentarzy także pozostało mi tylko w tym dziale założyć post.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. meehoo

meehoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy zainwestować akurat taką kwotę w taką konsolę z takimi dodatkami to szczerze mówiąc nie wiem :) pewnie tak.

Jedno czego jestem pewien to to, że ten użytkownik jest w 100% pewny! Sam kupiłem od niego konsolę z przeróbką RGH + LT3, wszystko działa jak należy, do tego masz u niego pełne wsparcie. Szybko odpisuje na maile i pomaga jak tylko może chyba o każdej porze, bo pisałem kiedyś maila po 1 w nocy i odpisał po 5min ;)

4. Dachno

Dachno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję za tą opinię :) W tej chwili jeszcze bardziej przekonałeś mnie do kupna u niego tej konsoli :).
    Pozdrawiam serdecznie.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To już lepiej dołóż 130 zeta i kup u niego taką konsolę z dyskiem 250 gb, bo i tak zaraz za takim dyskiem zaczniesz się rozglądać. Konsola z rgh bez dysku nie ma racji bytu.

6. Honwer

Honwer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie opłaca się ponieważ jest tylko 4GB a dołożysz tylko 100-200 i masz 250GB

7. Dachno

Dachno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się ponieważ mam dysk zewnetrzny 250GB z kompa WD BEVE 2,5" podpinany przez USB. Żeby podłączyć ten dysk do Xboxa trzeba go rozbierać? Czy wystarczy podpiąć kablem USB??

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A jeśli masz dysk to możesz wziąć tą konsolę. Dobrze by było usunąć wszystko z tego dysku i użyć go jako wewnętrzny w konsoli. Przy rgh każdy dysk 2,5 sata pasuje i dodatkowo w slimie nie potrzebujesz obudowy aby go włożyć. Wystarczy dokleić do dysku kawałek taśmy klejącej ( na wszelki wypadek jakbyś go kiedyś chciał wyciągnąć ) i wsunąć w slot sata w konsoli. Ja tak mam to zrobione u siebie.

9. Dachno

Dachno Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok to już wszystko wiem, dzięki za pomoc :).
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum