1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto zamienic xbox360 z duzym zestawem na xbox one?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez somebody101, Październik 9, 2016.

1. somebody101

somebody101 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam dopeiro sie zarejestrowalem i nie moge chyba jeszcze zalozyc tematu w normalnych dzialach na forum a zastanawiam sie czy jest sens zamiany..
    Posiadam xboxa 360 z bardzo duzym zestawem. Moja konsola jest przerobiona, niezbanowana, mam ponad 100 roznych gier na plytach, 2 pady, kierownice, kinecta.. jednym slowem mowiac praktycznie full zestaw. Problem tylko taki, ze w zasadzie ostatnimi czasy prawie nie gram a jedna z niewielu gier ktore wlaczam to jest fifa. Takze gdybym zmienil konsole to nie plakalbym jakos szczegolnie ze nie lezy mi 100gier w szufladzie i nie mam kierownicy. Mysle o zmianie konsoli tylko z powodu grafiki - powiedzcie mi, czy wg was jest sens zamiany konsol? Jest ta zmiana na tyle widoczna ze mozna powiedziec ze warto? MIalem kiedys ps2, po kupnie xboxa 360 skok w grafice byl ogromny. Jak to jest teraz? Warto czy nie?

gti lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Warto. Pozbądź się tego antyka ;)

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Tak. Jak chcesz prawdziwej zmiany to kup mocnego PC.

5. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie interesuje mnie komputer :) Konsole wykorzystuje glownie do fify i pod tym kątem chce konsole :) i zastanawiam sie czy jest sens zmiany i czy faktycznie odczuje efekt WOW po kupnie xboxa one jesli chodzi o grafike?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Warto, jest roznica uwierz :) ps jakbys sprzedawal 360tke na forum to nie pisz, ze z grami piratami, bo polecisz z banem, bo forum nie wspiera piractwa. Nawet jak w ofercie na olx/allegro napiszesz, ze do kompletu gry (gratisy) to tez :p

marek1212 lubi to.
  7. TrueGrand

TrueGrand Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Warto zamienić Xbox 360 na Xbox ONE skok będzie bardzo zauważalny.
    Nie warto inwestować w PC jak sugeruje kolega wyżej .Bo inwestycje w sprzęt są nie proporcjonalne do postępu graficznego...

Mam bardzo mocnego kompa a gram na XO, następny będzie Scorpio a PC zostanie do MS office

Ostatnia edycja: Październik 9, 2016
  8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    bicz pliss...

Pewnie że poczujesz skok. Wgl na X360 nic już nie wychodzi oprócz gimbofify.

marek1212 lubi to.
  9. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ale mnie nie interesuje czy coś wychodzi na 360 czy nie :) na 360 jest tyle gier że można do końca życia grać żeby wszystko przejść. Chodzi mi tylko o porównanie grafiki i czy rzeczywiście odczuje efekt WOW po przejściu na one tak jak to było ładnych kilka lat temu jak zmieniałem ps2 na x360.

10. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    dobra powiem tak grajac w forze horizon 2 na x360 bylem mega zadowolony odpalajac ta sama gre na x one . To calkiem inna gra . Grafa nie do porownania, czy powiesz WOW to nikt ci tu nie powie bo jednym sie podoba inni oczekuja czegos wiecej ale jak dla mnie to oplaca sie zrezygnowac z x360 na rzecz xone . Dlamnie jest Wow odpalajac gry .

11. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wyszła FH2 to naogladalem się filmów na yt i mi szczęka opadła. A, że miałem RGH to raz dwa pobrałem sobie tą wersję i.... Zalamka. Gra wyglądała gorzej niż jedynka ale na yt pięknie. Potem się okazało, że filmiki były z XO. Przeskok jest ogromny i mówi Ci to ktoś kto jeszcze w sierpniu grał na X360. Nie zastanawiaj się tylko sprzedawaj póki ktoś jeszcze ci daje jakieś rozsądne pieniądze za akcesoria.

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Warto nie ma sie co zastanawiać

13. adamek9995

adamek9995 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Zgadzam się z tym że poczujesz ten skok, aczkolwiek dużo też wnosi TV. W moim przypadku zmieniłem konsole, ale nie zmieniłem TV bo brak środków. I aż takiego 'wow' nie ma. Ale widziałem xOne na dobrym TV i wiem że warto, dlatego też ino prędko muszę zmienić na coś konkretnego bo mój zabytek ma już 10 lat. Na czasy 360-tki był całkiem spoko, ale teraz to już [...] :D

14. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Byłem w podobnej sytuacji co Ty.Zmieniłem, nie żałuję.

15. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jasne że warto jak ograłeś wszystko co było to wymieniaj bo już nowych gier nie będzie a jak to w slabej jakości/optymalizacji.

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Warto więc się nie zastanawiaj

17. Kloss

Kloss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jasne że warto, jestes generację do przodu.

Wczytywanie...

Poleć forum