1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz10083, Sierpień 18, 2014.

1. lukasz10083

lukasz10083 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się nad kupnem tego oto xboxa : XBOX 360 SLIM 8GB RGH KOMPLET HDMI GW12 POZNAN (4501913952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i dołożeniem do niego dysku 500 gb ( od laptopa ) który posiadam. i czy warto kupić czy posłuży mi kilka lat ? i czy wgl się jeszcze opłaca kupować starszą generacje mam wmiare dobry komputer ale granie na pc a na konsoli w jakąkolwiek gre jest nie do porównania , myślę że miał bym w co grac i gry by mi się tak szybko nie nudziły jak na PC ... co o tym sądzicie :p ? nie zamierzam grać przez internet przynajmniej przez jakiś czas :p i mam tez kolejne pytanie czy np jak ma sie rgh i pirackie gry na dysku i chce się zagrać w gre przez neta i sobię ją kupie orginalną i kupie golda to nie dostane bana za te pirackie gry lub rgh ?... i jak działa Link wiem że jest to dostępne na RGH :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    W sumie cena jest okej jak posiadasz dysk. Co do starszej generacji to zależy odosobistych preferencji, póki co mnie nie zachęca tytułami. Będę rozważał nową po premierze wieśka 3. Na rgh nie połączysz się w ogóle z xboxlive a w oryginalną grę będziesz mógł grać ale mija się to z celem gdyż to samo możesz osiągnąć po ściagnięciu z neta. Pamiętaj rgh=brak xbox live. A co do linka to na forum są poradniki i jest opisane co i jak, niektóre gry obsługuja linka lecz frekwencja nie jest dobra jeżeli chodzi o takie multi :p.

4. MaTTiQ

MaTTiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co mogę dodać to chyba to że nie każdy dysk twardy można sobie ot tak podłączyć do xboxa. X360 rozpoznaje tylko oryginalne dyski, ale pewne serie dysków WD można przerobić pod xboxa. Z dyskami innych producentów chyba nie ma takiej możliwości. Poradnik dotyczący przerabiania dysków WD powinien być na forum.
    Miałem kiedyś RGH i frekwencja na linku była niska. Ja zwykle grywałem w COD-a BO2 i trochę Ghosts to tutaj maks. 200 osób na grę widywałem. Ale to nie stoi na serwerach tylko wydaje mi się że u tego co hostuje grę i czasem była lipa podczas grania, wysokie pingi, lagi itp. Na XLive jest spore przebicie jeśli chodzi o graczy i jakość rozgrywki.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Inne dyski też da się przerobić ale to już loteria. Jak ktoś ma zbędny hdd to może sprawdzić.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak nie chcesz nigdy grać online, to bierz cena bardzo przystępna. Co do oryginalnych gier to nie ma żadnej różnicy, dostajesz bana za przerobioną konsole, a nie za granie na piratach.

Wczytywanie...

Poleć forum