1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gOgonek, Grudzień 19, 2010.

1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Mam zamiar zakupic sobie xbox360 po switach. zastanawialem sie nad ps3 a xbox360, lecz wybralem boxa poniewaz jest tanszy, jest wiecej gier, jest na niego Kinect a nie tak jak w ps3 z jakims gownem w reku trzeba chodzi. Ale mam pewien dylemat. Nie wiem czy warto kupowac boxa w 2010 roku skoro sa jakies spekulacje ze w 2011 ma wysjc nowy box i obawiam sie ze wgl sie nim nie naciesz, jak wyjdzie nowy to na xbox360 nie beda wychodzic nowe gry. Co sadzicie na ten temat? Czy moje obawy sa sluszne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie, twoje obawy nie są słuszne następny xbox ma wyjść za 3-5 lat ; ] .

4. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    .. znowu :D

kup klocka :)

Wczytywanie...

Poleć forum