1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piter95, Maj 8, 2011.

1. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,szukałem na forum o moje pytanie ale wszystko było z 2010 i starsze.
    Czy warto kupić xbox'a 360 arcade?
    Zastanawiam się nad tym XBOX 360 60 GB+ HD DVD+ KIEROWNICA + GRY + FILMY (1595137106) - Aukcje internetowe Allegro
    i nad tym ! XBOX 360 NIEZAWODNY JASPER 256MB ! FLASH LT+ ! (1590451377) - Aukcje internetowe Allegro
    Który lepiej kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. K4M

K4M Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Człuchów
    Kup tego pierwszego, ponieważ ma gry, dysk i kierkę w zestawie. :)

4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja bym brał zestaw 2 i zażyczył przeróbki. pozdr

5. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi mi o przeróbkę bo chcę grać online bo nie cierpię singla,wiec przeróbka nie wchodzi w grę

6. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Rozumiem ale dla ścisłości ja mam przerobionego i gram ciągle online:D Zobacz kiedy ostatnio była fala banów- bardzo dawno i też nie wiadomo czy w ogóle kiedyś będzie do tego LT+ więc zabezpieczenie spore. Powiem Ci tak. Jak bym miał dużo kasy to bym brał nowego slima i kupował oryginały bo to super wygląda na półce i w ogóle. Jeśli jednak nie jesteś majętny to bierz xa z przeróbką i ciesz się grą. Nawet gdybyś dostał bana to sprzedasz konsole, dołożysz trochę i masz nową. Ale wybór należy do Ciebie. Opcja pierwsza to bardzo zawyżona cena. Jak coś to bierz nowego slima!

7. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Możesz spokojnie przerobić i grać online :p
    Wystarczy pilnować ''aktualności'' i nowych aktualizacji ;)

Co do w/w zestawów...
    1200zł za pierwszego, to lekka przesada. Do tego nie wiadomo, czy to nie Falcon...

Drugi już lepiej, ale też do końca nie jst pewnie, że to Jasper... Niech koleś wyśle zdjęcie nalepki z datą produkcji. Fotka z HDMI o niczym nie świadczy...

Jeżeli bierzesz pod uwagę konsole za 1200zł, to poszukaj nowych Slim'ów 250 GB :) Napewno znajdziesz coś ciekawego za mniejszą kasę...

Sent from my U20i using Tapatalk

8. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiałem się nad slimem 250gb,kolega ma arcade od nowości i mówił że jest świetne dla tego się nad nią zastanawiam,co do slimki to nie znam zdania nikogo więc nie wiem czy ją zakupić
    Mam jeszcze jedno pytanko czy przerabiając konsole i jak bym grał w singla w ściągnięte gry jak i oryginalne z konsolą nie podpiętą do neta do dostanę bana?czy jak bym zdjął przeróbkę i grał w multi to czy dostał bym bana?

9. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Jasper Arcade dobry- slim lepszy! I tyle w temacie

10. szoko25

szoko25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupuj pierwszego

11. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Przecież drugi ma Lt+ l, po co go wystawiłeś, jeśli będziesz korzystał z XBl?

12. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma LT+

13. Lucky Luke

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie ma!!! Jest możliwość wgrania. Czytaj ze zrozumoeniem:D

14. Kedziorrr

Kedziorrr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, jeżeli chcesz grać przez internet nie ryzykując odradzałbym "przeróbke" , zestaw numer jeden na pierwszy rzut oka jest okazały lecz po głębszym zastanowieniu widać, że jest to po prostu oszołomienie dużej ilości sprzętu. jeżeli masz wysoki budżet kupuj slimka od razu.

15. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do wydania 1500zł i myślałem nad takim zestawem X slim 250gb+pad+12m gold+Fifa10+Forza 3+18000ms pkt za które bym kupił: RDR,ACII,BC2,GTA4,Toy Story3(dla brata)i dodatki do RDR i BC2
    Co myślicie o takim zestawie?

16. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nic tylko brać.

17. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy BC2 w marketplace jest w wersji PL czy ANG?

18. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    nie chce mi sie czytac powyzszych postow ; D, ale i tak napisze swojego. nie porownuj konsoli nieprzerobionej i przerobionej... wiaza sie z tym kolejne koszty. kupisz przerobiona to sobie ladnie cykasz gierki na plytki za 5 zl ;], a kupisz nieprzerobiona to musisz kupywac drogie gry, zawsze cos na niej stracisz, ale nie wszystko bo recykling ;p ale zawsze jest prawdopodobienstwo ze kupisz "slaba gre" i mozliwe ze potem nikt nie bedzie chcial jej odkupic ;p kierownice zawsze mozesz oddzielnie kupic ;o drugiego pada rowniez... te 2 konsolki to chyba jaspery.. to dobrze, bo juz teraz falcona nie tak bardzo sie oplaca kupic. szukaj zeby byl jasper ;p chyba ze kupujesz xboxa slim =].. wiec nie porownuj nieprzerobionej i przerobionej bo chodzi tylko o to jaka plyta glowna, czy dziala i czy masz kase na gierki czy tylko na plyty za 5-ka ; D

ah... no i zostaje tez ten xbl.. ja swojego falcona z lt+ jeszcze nie podlaczalem pod internet bo wcale nie gram na xboxie.. ale mi juz swojej konsoli nie szkoda, bo nawet jak ja sprzedam to kupiec dostanie bana, a tak to ja dostane ale chociaz pogram przez xbl :D

20. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kipomek nie przerabiam konsoli bo nie jestem piratem i te dwie oferty z pierwszego posta są nie aktualne ta informacja jest najbardziej aktualna
    Niech ktoś jeszcze odp czy BC2 z marketplace jest w PL czy w ANG i można zamykać

21. Piter95

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby nie tworzyć nowego tematy zapytam tu,czy na 120gb zmieszczą mi się te gry? ACII,CoD:WaW,Call of Juarez 2,F.E.A.R2,RE5,BC2+Vietnam,GTA4,HALO3,JC2,NFS:SHIFT,Burnout Paradise,MW2,Open Season,RDR+3 dodatki (bojowy rumak,zestaw złotej broni i strój zabójcy)

Wczytywanie...

Poleć forum