1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karol944443, Maj 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karol944443

karol944443 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam mętlik w głowie. Nie wiem która konsole kupić. O kasę nie chodzi bo mam ponad 3000 zł.
    Tak mnie korci do xboxa360 ale czytałem już prawie wszystkie fora w necie i praktycznie na każdym wygrywa ps3.
    Chodzi mi o parę aspektów:
    Gry-Exclusivy,Multi itp..
    Internet-Kupuję konsolę po to aby przeważnie grać multi..
    Wytrzymałość-która konsola się bardziej psuje itp.
    Dodatki do konsoli-Kierownica, słuchawki i te różne bajery do grania online
    Przyszłość-Która konsola jest bardziej przyszłościowa.
    Jak xboxa to jakiego wybrać ? bo jest tam sporo tych części a ja się kompletnie nie znam..
    Proszę o pisanie osób które mają pojęcie o konsolach. Bo nie chce na darmo wydać tyle kasy ;p
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    jak masz tyle kasy to kup komputer ;x

a co do konsoli. Ja ci radze kupic xboxa dlaczego?
    -lepiej dziala internet w multi (oczywiscie jest platne ale piszesz ze masz kase)
    -wygodniejszy pad
    -jak dla mnie lepsze exklusivy
    -mozna przerobic

mnie te rzeczy przekonały i jestem szczesliwym posiadaczem xboxa

ps. wejdz na forum do ps3 to ci doradza kupno ps3 .wejdz na forum wii to doradza ci wii . decyzja nalezy do ciebie

4. o$ka

o$ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja ci doradze tak jak poprzednik, kup kompa a jak chcesz konieczne konsole to xbox jest lepszy od ps3 pod kazdym wzgledem, tylko blue ray'a nie ma

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Witam, jeżeli chodzi o exclusivy to góruję tu PS3. Multiplayer (jak dla mnie) w Xboxie o niebo lepszy, znacznie mniej cheaterów niż to ma miejsce w ps3, praktycznie brak lagów, pad od xboxa jest znacznie lepszy niż pad w ps3 (lepsze ułożenie gałek) . Minusem korzystania z xboxlive jest opłata, zaś PSN jest darmowe .
    Co do awaryjności to jeżeli kupisz xboxa w wersji Slim to możliwość złapania rroda jest minimalne, PS3 również rzadko się psuje .
    Polecam Ci wybranie Xboxa Slim z dyskiem 250 GB . Do Xboxa możesz dokupić kierownice (najlepsza ta od MS), headset bezprzewodowy lub nie, Kinecta, gitary itp .
    Polecam Ci wybranie Xboxa, choć nie ma tyle exclusivów co PS3 to jak dla mnie jest konsolą lepszą, z dobrze dopracowanym multiplayerem , znacznie lepszym padem i możliwością kupna bardzo tanio gier przez marketplace :)

6. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Patrząc w ten sposób to ani xbox360 ani PS3 - tylko patrzeć kto pierwszy wyskoczy z nowszym modelem :) tak jak napisali poprzednicy - za 3 tysiaczki to wolałbym kupić komputerek. No ale skoro konsola to xbox - i nie dlatego że chwalę bo posiadam. No chyba, że nastawiasz się na oglądanie filmów BD to xbox się tu wykłada.

7. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Jak masz tyle siana to kup sobie obie konsole i problem z glowy :) A na forum o xboxie nie licz, ze ktos Ci poleci ps3

8. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja ci polecam ps3 niby mam xboxa ale ps3 wg mnie jest o wiele lepsze:
    A. mniej awaryjne
    B. fajniejsze gry
    C. Move bo gry na kinecta to syf zło i casual
    D. PSN - darmowe multi
    E. tanie serie gier - ostatnio widziałem uncharted 2 za 50zł
    F. do 11 padów naraz przy jednej konsoli
    G. odtwarzacz blu-ray
    Jedyne co przemawia za xboxem to pad i większa ileść gier chodź ps3 juz nadgania
    dla sprostowania NIE JESTEM FANBOYEM PS3 SAM MAM XBOXA360 ALE NA ZDROWY ROZSĄDEK - PS3 JEST LEPSZE

9. bieniek021a

bieniek021a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja się tutaj nie zgodzę [kiedyś też sam się długo zastanawiałem czy Xbox 360 czy PS3, lecz wybrałem Xboxa 360]

A. są podobnie awaryjne, a YLOD to co??
    B. i tu i tu są fajne exclusivy. Xbox ma Forze Motorsport, Alan Wake, Gears of War, Halo... a PS3 ma Gran Turismo 5, Metal Gear Solid 4, Resistance. Uncharted...
    C. nie którzy lubią poskakać przed kamerą a nie którzy pomachać specjalnym kontrolerem...
    D. fakt jest darmowy ale XBL jest jednak lepszy
    E. Assassin's Creed II za 59zł
    F. po co komu aż 11 padów
    G. jak masz dobry telewizor to przydatna rzecz, ale nie masz dobrego tv to nie zobaczysz jakości filmów

Tez nie jestem fanboyem ani PS3 ani Xboxa 360

Moim zdaniem [do karol944443] wybierz po prostu konsolę która lepiej ci się podoba.

10. santorynxd

santorynxd Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jesli mialbym wybierac to pomiedzy PS3 SLIM 320 GB a XBOX 360 SLIM 250 GB. Jesli bedziesz grac przez neta a niechcesz placic 130 zl rocznie abonamentu to wzialbym PS3 , mi tam sie komfortowo gralo online , tylko trzeba dokupic headset ( koszt od 30 do 150 zl ). Konsole maja zblizone parametry , zadna nie jest przyszlosciowa bo jest zmowa miedzy producentami i next geny wyjda po 2014 roku do tego czasu obie konsole beda wykorzystywaly swoje mozliwosci a gry beda do nich dopasowywane wiec obojetnie co kupisz XBOX przewaznie ma troszke lepsza grafike , jednak niezauwazysz tego w zwyklej rozgrywce , jesli nie widzisz obu gier na zywo na jednym TV.

Polecam PS3 , posiadalem PS3 i XBOXA 360 PREMIUM i zdecydowanie PS3 wygrywalo.

PS3 i XBOX SLIM = taka sama wytrzymalosc , bo ms poprawil bledy poprzednich konsol
    Exclusivy = obie konsole maja must have gry
    MOVE czy KINECT = na move juz wychodza powazne gry , a kinect jako nidzielna ciekawostka.
    Internet play = W PS3 masz za darmo wszystko , MS platny ale niby lepszy ( tego nie wiem ).
    Pad w konsolach = Od Xboxa jest ciezszy , mnie meczyl , jednak problem rozwiazalem padem z kablem ktory jest leciutki , pad z PS3 bez zastrezen.
    PS3 SLIM vs XBOX SLIM = ps3 sie nie rysuje , slima lekko pociagniesz po podlodze , szafce , blacie i juz masz cala konsole w rysach ( chodzi o wersje 250GB ).
    Przerobka konsoli = PS3 oraz Xboxa mozna przerobic . W PS3 nie ma banow , ale najnowsze gry ( 4 tytuly ) juz maja zabezpieczenia na ktorych nie pograsz na przerobce. W Xboxie przerobisz ale juz wtedy nie graj online bo dostaniesz bana.

11. Saskey

Saskey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

Powiedz mi kiedy ostatnio była fala banów? Nie znasz się to nie pisz takich takich bzdur. Microsoft już nie banuje, tylko utrudnia życie piratom - nowe zabezpieczenia czyli znowu trzeba przerobić konsolę, wydać kasę...

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Też stałem przed takim samym wyborem jak TY i wybrałem Xboxa 360, dlaczego:
    - lepszy pad
    - Xbox Live
    - gry
    - długość okresu gwarancyjnego
    - niższa cena
    Decyzja należy do Ciebie :)

13. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    santorynxd

Ciekawe kto ciąga swoją konsole po podłogach i blatach? Chyba podnosi i przenosi nie?!

14. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Hahaha rozbawiło mię to. karol944443 Bierz xboxa.

15. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum