1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wasze Kobiety grają na Xbox-ie? :>

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Malucci, Luty 20, 2009.

1. Malucci

Malucci Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc, tak jak w tytule, czy wasze Kobiety grywają na Xbox-ie?:D odpowiada wam to? czy czasami przeszkadza?

Moja Kobieta kupiła mi X-a 360 pod choinkę mimo tego, że uważa to za dziecięcą zabawkę, ale w którym z nas nie ma choć odrobinę dziecięcych zachcianek:p odkąd go dostałem to częściej ona na nim gra niż ja:p na początku mi się to nawet podobało bo miło jest posiedzieć ze swoją wybranką i pograć w jakieś ciekawe tytuły ale po czasie zaczęło przeszkadzać :p jak tylko chcę zacząć grac i się wczuwam w swoją rolę np w Prince Of Persia to moja Kobieta w trakcie jakiś zabierającej dech w piersiach akcji zaczyna mnie męczyć, że chce pojeździć autem (mając na myśli GTA 4) no i jak tu się nie denerwować?:p oczywiście radzę sobie z tym bo jestem człowiekiem z którym można dojść do kompromisu i mówię, że dam jej teraz ale za to np następnego dnia chcę sobie pograć sam bez Niej :p moja Kobieta jest bardzo wyrozumiała i idzie na taki układ :D

I właśnie teraz gra w GTA :D chwaląc się, że spaliła kapcia i jak to jej opony strzelają, wygląda poprostu słodko grając :D

A jak to jest w waszych przypadkach?:D oczywiście nie mam na myśli przypadku czyli naszych Kobiet :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    lepiej kobietom wogóle nie pokazywać konsoli bo jak się dorwie to masakra :)

4. galll

galll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa jest prosta, u mnie następuje swoista walka o pada, najczęściej kończy się to namiętnym seksem, oczywiście facet dochodzi po wszystkim szybciej do siebie, co daje mi przewagę jakiś 20-30min. Po godzinie lub dwóch powinna nastąpić zmiana grającego.
    Tu wybór, albo oddaję pada pod władanie kobiecie albo powtarzam powyższy proces.
    pozdrawiam

5. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Spadłem ze śmiechu z krzesła i przeturlałem się dookoła pokoju . widzę, że co niektórzy to mają już obczajone metody na chwile zagrania na konsoli x]

6. zdzicho

zdzicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    /ETC/passwd
    najlepiej to schować zasilacz i niech próbuje grać .

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    moje qmpele polubily moja konsole . graly w forza 2,juiced 2,viva pinata . i gta 4:p

8. galll

galll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acha dobra rada:
    Nigdy ale to Nigdy nie nagrywajcie kobiecie czegokolwiek pokroju Simsów, chyba że macie dwa telewizory i dwie konsole, w przeciwnym razie niech was ręka boska broni żebyście tego nie uczynili.. serio

9. Malucci

Malucci Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlatego ja swojej zawsze powtarzam, ze nie ma takich gier na x-a:p bledem bylo pokazanie GTA :D

10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ja osobiście mam dobre doświadczenia, przeszedłem z moim koffaniem całego Lego Indiana Jones w trybie kooperacji i grało się bardzo przyjemnie, tylko co chwile powtarzała: co teraz? a ja odpowiadałem: zielony,czerwony itp.;) A poza tym inne gry ją nie interesują. Tylko czasami pojedzie na split screen w NFS-a;)

11. mackoo

mackoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja wlasnie konczy Tomb Raider i My horse and me 2 hehe nie wiem co mam jej teraz zaproponowac;p

12. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Zaproponuj Silent Hill Homecoming.

13. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No moja historia wygląda tak... "kochanie.. chyba kupię sobie jakąś nową konsole.. - wykluczone, będziesz tylko grać" po jakiś czasie jednak xkloc do mnie trafił co doprowadziło prawie do załamania związku.. Przyszła, zobaczyła... zaczeło sie xDDDDDDDDD Dobrze, że mam dwa pady :D nie gra dużo ale lubi. Widzieliście zapewne w filmach jak po 'wszystkim' gość pali fajke, a panna pije kawe? . no to my gramy na X'ie :D :D :D Nie narzekam, gra się z nią fajnie. W sumie to nie jest jedyna kobieta z jaką gram, bo z mamą częstro rozgrywam turnieje w SCIV (skubana potrafi czasami takim combem zajechać ze sie w głowie nie mieści). Tak więc mogę z czystym suminiem powiedzieć, że Xklocek jest dla wszystkich ;) Aczkolwiek przyznam, że bałem się na początku o to, że moja kobieta już mi nigdy nie odda pada grając w Pure .. "jakie to ma ładne krajobrazy.. czekaj kochanie jeszcze jedno okrążenie!". Aczkolwiek polecam każdemu rozgrywke z własną kobietą ;)

Pozdrawiam!

14. _ViX_

_ViX_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    W ostatnim czasie grałem troszkę z siostrą w Forze 2, nie raz ku mojemu zdziwieniu pokonywała mnie... Babcie też zacząłem troszkę uczyć i też sobie całkiem nieźle radzi. Z moją panienką jeszcze nie miałem okazji grać, ale trzeba to nadrobić :)

Pozdrawiam

15. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    a z moją kobitką rozpoczęło się od ... uwaga.. FIFY 08 !!!i to całkiem jej fajnie szło.. potem z płytki arcade wygrzebała demko Surf's up , potem oglądnęła tą bajkę i trąciła mi żeby jej fulla ściągnąć, no ok . ściągnołem i .. kurcze przeszła zdobywając 1000g ! potem troszeczke grała w KAMEO.. no i przyszedł czas na fife 09 .. nieraz jak jest u mnie to gra sobie mecza z szwagrem z irlandii. i nieraz skopie mu **** ;] no i też bardzo dobrze się jej grało w Prince of Persia. uważam ze zaraz po Kameo i Surf's up to jedna z najlepszych gier dla kobiety ;)) pozdrawiam

16. cubone666

cubone666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    ja ze swoja gram w fife 09 podoba sie jej ;P:D

17. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mialem podobnie... najpierw zlosc ze kupuje, pozniej ze kupilem a teraz sam musze siedziec na kompie bo ona gra :D ... tylko ze nie mam dla niej zadnego fajnego tutulu bo ona lubi grac w logiczne gierki ;)

18. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Hehe to macie nie fajnie :D :p Ale w sumie to może troszke lepiej ode mnie :p A dlatego że jak moja Kobieta przychodzi do mnie to nie mam prawa włączyć konsoli ;/ :( jak powiem "kochanie mogę Ci pokazać moją nową gre" to zaraz obraza i że tylko bym grał hehe. Raz pokazałem jej GTA IV to większego wrażenia na niej nie zrobiło. A więc jak chce grać to tylko poźnym wieczorem :( Bo jak jestem u niej to nie ma X'a a jak jesteśmy u mnie to nie ma szans na gre... Pozdrowionka

19. vlado27

vlado27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    Pokażcie Waszym Kobietom Fable2 i po konsoli (nie dopchacie się do pada bo jak się dosiądzie to braknie godzin w dobie). Ja zrobiłem taki błąd i mam teraz problem pograć.

20. shanhaevel

shanhaevel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobny problem ale pokazałem jej viva pinata od tamtej pory tak tyle no ale ważne, że się jej podoba:)

21. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    U mnie to samo. Najpierw miałem dostać X'a jako prezent na urodziny. Potem doszła do wniosku, że jednak konsola jest zbędna, będę tylk ograł bla bla bla.... Sam sobie kupiłem - teraz muszę się dzielić :p ostatnio gramy w Lego Batman w trybie kooperacji.

Szkoda tylko, że tam mało jest gierek na w trybie kooperacji które spodobały by się kobiecie. Bo ciężko się gra z kobietą w GoW2 :p

Wczytywanie...

Poleć forum