1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy większa prędkość napędu ma wpływ na jego żywotność?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mcbialy1, Lipiec 7, 2008.

1. mcbialy1

mcbialy1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    witam
    mam naped benq z predkoscia odczytu 12x

psuje/zuzywa to wiecej naped niz mialbym odczyt 8x?

prosze o opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Czy większa prędkość napędu ma wpływ na jego żywotność?

Teoretycznie tak , poniewaz laser sie bardziej zuzywa przy wiekszych obrotach . Praktycznie to zadko padaja napedy w X i jeszcze tego do konca nie wiadomo , wiec ...

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Czy większa prędkość napędu ma wpływ na jego żywotność?

Zużywa się tak samo przy każdej prędkości.
    Silniczki krokowe mają to do siebie że rzadko padają. Prędzej zdechnie laser ze starości niż silniczek.

5. mokwas

mokwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam małe pytanko. Może nie bardzo do tego tematu ale się podłączę. Czy ktoś słyszał, aby prędkość x8 wpływał na żywotność procesora? Ostatnio jeden "serwisant" sugerował, iż po ustawieniu prędkości x8 (a nie x4) podczas przeróbki uszkodził mi konsolę (3 czerwone pierścienie - co oznacza zbyt wysoką temperaturę procesora graficznego). Tłumaczył to, że szybszy napęd wczytuje szybciej gry i procek wtedy nie wyrabia i się grzeje. Proszę o sugestie i czy to możliwe?

6. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Mokwas , takich pierdoł to nie czytałem od czasu , kiedy Laska był na tym forum :D

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    co ma piernik do wiatraka - bzdura

8. mokwas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    toż to samo pomyślałem o "serwisancie" (specjalnie napisałem w poście w cudzysłowiu)- to nie moja konsola tylko koleżanki i to ona mi przyniosła takie wiadomości.:D
    wolałem się upewnić, bo czasami człowiek zgłupieje słysząc takie rewelacje
    napisałem również ten post aby pokazać odpowiedzi koleżance, bo ona bardziej wierzy w "serwianta" niż w moje wywody. Ja oczywiście w 100% nie zgadzam się z tą diagnozą :D

9. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaki serwisant taka przeróbka, ja bym w tym momencie żądał od niego zwrotu pieniędzy za konsole oraz straty moralne. Podaj namiary na tego delikwenta, bo nie chce trafić do niego przypadkiem.

10. mokwas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przeróbka była robiona w zaciszu domowym ponad rok temu, a "serwisant" z niby z dobrego serwisu komputerowego. Mnie tam nie zobaczą w tym sklepie/serwisie.
    A tak na marginesie - konsola po pochodzeniu ok. 10 minut wywala 3 czerwone diody (wiatraki się rozpędzają jakby startował odrzutowiec i wyłącza się). Pastę wymieniałem i nic nie pomogło. Może jakieś pomysły co można zrobić w zaciszu domowym z tym błędem (konsola falcon):cool:

11. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    w "zaciszu domowym" to chyba nic nie zdziałasz,lepiej zanieść/wysłać do porządnego serwisu

12. mokwas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    właśnie z braku pomysłów z mojej strony koleżanka dała do naprawy do niby-serwisu:p

Wczytywanie...

Poleć forum