1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy wraz z nowy dashem mamy nowe kodecki filmowe??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Draptol787, Październik 11, 2010.

1. Draptol787

Draptol787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam gdzieś mi się obiło że w każdym nowym dashu konsolki dostajemy nowe typy kodecków przez co juz nie wszystkie trzeba ściągać z LIVE. Jak tak to jakie kodecki są w tej najnowszej wersji na kinecta ??? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    caly czas sa te same. Ale za kazdym razem jak robisz update dasha to musisz je pobrac na nowo (dash sam w sobie ich nie zawiera).

4. matt12345

matt12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szkoda. Mogliby x264 wprowadzić. Zawsze by się ktoś znalazł kto by dla samego oglądania filmów kupił konsolę(takim sprzętem był np. pierwszy xbox z xbmc).

5. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Popieram Kolegę, o napisach żal wspominać.

6. pepe8.8

pepe8.8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie prawda ze po każdym update dasha trzeba kodeki pobierać na nowo. ja kodeki pobrałem z live ponad 1,5 roku temu i po tym czasie kilka razy razy robiłem update dasha i nigdy nie musiałem po tym ponownie pobierać kodeków. update zawsze robiłem offline z pendriva

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    kodeki nowe moze beda ale do rozmow głosowych a nie do filmow

Wczytywanie...

Poleć forum