1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wszystkie gry na Xbox One ma język polski?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez farbeus12, Lipiec 26, 2015.

1. farbeus12

farbeus12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lidzbark
    Chcę kupić Assasin`s Creed Unity za granicą (Dania) i pytanie czy będzie ona miała język polski bo mam wątpliwości , chodzi o wersję na płycie . Proszę o odpowiedź tych którzy wiedzą lub właścicieli AC :D ( oczywiście region ustawiony na polski)
    ps nie chcę wersji cyfrowej

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wątpię żeby assasin kupiony w Danii był w PL. Ubisoft wydaje gry z dziwnymi regionami językowymi.

4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Miałem AC: Unity i Far Cry 4 z Niemiec i były po polsku. Gry ,które zostały wydane po polsku będą działać w takim języku bez względu na to gdzie zostały kupione. Oczywiście trzeba mieć region PL w konsoli. Przecież X1 nie ma blokady regionalnej. Podobnie miałem z Forza Horizon 2, która również była z Niemiec a miała pełną polską lokalizacje dubbing + napisy.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Blokady regionalnej nie ma na odpalanie gier ale z językami jest różnie.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bzdury piszesz i tyle w tym temacie, gry sa regionalizowane, np gry kupione w Kanadzie nie dzialaja u mnie po PL pomimo ich Polskich wersji, nie myl blokady regionalnej z regionalizacja gier, wiele gier z WB nie ma Polskiego jezyka tak samo jak niektore gry zakupione na innych kontach niz Polskie w XLive, jedyna gra z Kanady ktora mam po PL to GTA V z racji tego ze R* zawsze wydaje wszystkie jezyki na calym swiecie odrazu

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Skoro tak to przepraszam mój błąd. Testując gry z Niemiec miałem wszystkie tytuły w PL.

8. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Problem jest w tym ze gry na nosnikach maja roznie z tymi jezykami(czasami tak jest ze na opakownaiu pisze gra przeznaczona na rynek..... i wymieniane 2-3 kraje dlatego ze posiadaja tylko taka wersje jezykowa na nosniku) ;p Co innego tyczy sie kupywania w dystrybucji cyfrowej tu nie wazne z jakiego regionu kupujesz gre. Jesli kupisz np jakas gre w niemieckim XBL po czym zmeninisz znow region konsoli na polski i wlaczysz pobieranie kupionej wczesniej gry to jesli gra ma polski jezyk(a wiekszosc ma) to pobiera polska wersje gry jesli nie ma to angielska.

Wczytywanie...

Poleć forum