1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wszystkie konsole mają takie same wejście do prądu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawlllosss, Styczeń 24, 2010.

1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Witam,mam pytanie czy wszystkie xbox-y do prądu trzeba podłączać przez przejściówkę czy tylko niektóre?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak kupiony w Polsce to nie trzeba.

4. Hooker-PL

Hooker-PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy gdzie daną konsolę kupisz.

Ale jeżeli wtyczka nie pasuje to można przez przejściówkę lub kupić nowy zasilacz z dobrą wtyczką.
    Na Allegro są nowe, oryginalne polskie zasilacze do nowych (Jasper) i starych konsol (Falcon).

Jak masz z Polski konsole to kupuj gry PAL, jak z USA to NTSC.
    Jak jest gra Region Free/All to kup taką to na wszystkich Xbox 360 będzie działać.

5. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Przejściówkę ? Pierwsze słyszę. Ja nigdy nie podłączam Xboxa przez przejściówkę. Niech się wypowie ktoś bardziej obeznany, bo szczerze zainteresowało mnie to.

6. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak konsola jest np. z Anglii to trzeba używać przejściówki. Chyba to samo dotyczy konsol ze Stanów. Jak jest z innymi - nie wiem. Chodzi tu jedynie o wtyczkę - konsola jest taka sama.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    do zasialcza od Xboxa podepniesz kabel taki jak od pc. w xboxowym masz 2 bolce ale to w niczym nie przeszkadza bo trzeci to uziemienie.

Wczytywanie...

Poleć forum