1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wszystko jest na miejscu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VoXioR, Luty 20, 2010.

1. VoXioR

VoXioR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam.
    Dzisiaj kupiłem konsole i dałem na przeróbkę jednak ten ktoś nie potrafił tego przerobić konsola z 2009-10-27 i teraz rozebrałem konsole i chce wiedzieć czy tak wygląda jasper na 100% z października.
    Proszę nie pisać odp. typu "dlaczego miał by coś Ci zamienić" i itp.
    Po prostu nie jestem ufny ludziom.
    Zdjęcia:
    Jeśli można coś zamienić a nie widać na zdjęciu proszę pytać :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, to jasper z pazdziernika. Swiadczy o tym brak radiatora na headpipe. a to ze nie dal rady przerobic swiadczy o tym ze masz liteona v3 a koles ktory mial to zrobic to partacz i ***a sie zna.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
Wczytywanie...

Poleć forum