1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wymieniają konsole na nowsza ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sajo82, Luty 8, 2010.

1. sajo82

sajo82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem jakiś rok temu konsole z super promo z empiku Jak się okazało była to stara wersja z 2007 ale z 20 GB dyskiem tańsza o prawie 200 zł od arcade. Gram do tej pory sporadycznie ale chciałem zacząć korzystać z kopi. Słyszałem ze te modele są najbardziej awaryjne. Pytanie brzmi czy jak bym specjalnie przegrzał mój model to czy wymienia na inna czy naprawiają. Co radzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    Ja na twoim miejscu bym sprzedał konsole , zostawił tylko dysk i zakupił nowego jaspera arcade .
    Jak chcesz grac na kopiach gier to musisz przerobic konsole co sie wiaze z utartą gwarancji i liva :)

4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Zależy co uszkodzisz. Jeżeli uszkodzisz płytę główną tak, że ie da się jej naprawić, bądź będzie to nieopłacalne to wymienią Ci na nową.

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ale i tak dostabiesz taka jaka masz, czyli np xenona za xenona, falcona za falcona itd.

Wczytywanie...

Poleć forum