1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wysłać konsole do M$?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soul, Czerwiec 11, 2010.

1. soul

soul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, dzisiaj niestety w mojej konsoli pojawiły się 3 czerwone diody. Po jakiejś godzinie włączyłem Xboxa i błędu nie było, ale jak raz się taki błąd pojawi to już chyba "koniec" i trzeba oddać go do naprawy. I tu pojawia mój problem.
    Konsole mam od 1,5 roku, a pod koniec zeszłego zotała przerobiona, serwis który to zrobił razem z konsolą przysłał mi płytę z oryginalnym kluczem napędu. Pliki znajdujące się na płycie są na screenie poniżej.
    Czy wystarczy włożyć płyte do napędu i nie będzie już czytał kopii? Czy zostaną jakieś "ślady" że konsola była przerabiana i Microsoft może mi jej nie naprawić? Pytam bo nie chciałbym żeby się potem okazało że będe musiał zapłacić za naprawe i jeszcze za ponowną przeróbke.

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    graj dalej na xboxie chyba że ponownie będzie się pojawiał rod
    niestety nie wystarczy włożyć płytki do napędu żeby przywrócić oryg.FW
    trzeba ponownie xboxa rozebrac i wgrać oryg.FW napędu lub jeżeli masz nie uszkodzone plomby to możesz zaryzykować i wysłać go bez cofania FW ,wielu tak robiło i xboxy były naprawiane gwarancyjnie - warunek całe plomby !!!

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Są to pliki które utworzone są po poprawnym zgraniu klucza napędu. Teraz to musisz rozebrać konsolę i podłączyć napęd do sata w twoim komputerze. Stosując się do poradnika na forum wgrać OFW. To już nie jest trudna rzecz, trudniejsze jest samo odczytanie klucza w warunkach domowych.

W dziale artykuły>firmware jest poradnik jak wgrać flasha.

A jeśli sprawi Ci to trudność to oddaj do kogoś kto się na tym zna to ci cofnie przeróbkę i wgra oryginalny firmware.

5. soul

soul Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Plomby mam całe więc moge wysłać przerobioną do M$?

6. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    Sprawdz czy obudowa nie ma jakiś dużych śladów otwierania i jak nie to wysyłaj najwyżej odeślą ja nie naprawioną.

Wczytywanie...

Poleć forum