1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy wystarczy przeróbka programowa czy muszę oddać xboxa do serwisu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Prioryt, Kwiecień 5, 2012.

1. Prioryt

Prioryt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!
    Od wczoraj jestem posiadaczem przerobionej, używanej konsoli xbox 360, którą dostałem w prezencie. Model D: 2.012416.0-K: 2.012416.0 (BK.2.0.188.0). Zastanawia mnie czy wystarczą sterowniki z nowym dashbordem i LT+ (czytałem o tym na forum i sobie poradzę)? Czy trzeba będzie znowu przerobić napęd bo aktualizacja mi usunie przeróbkę? Proszę o odpowiedź opierając się o model, który podałem wyżej. Najbliżej mojej miejscowości konsole przerabiają w Olsztynie a jest to 100km od mojego miejsca zamieszkania :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Stary dash, musisz przerobić

4. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Jeżeli nie masz zamiaru grac na Xbox Live to zainwestuj w RGH - raz a porządnie - nigdy więcej nie będziesz musiał jechać ponownie do serwisu :)

5. Prioryt

Prioryt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehhh! Szkoda :( Jeżeli byłbyś tak łaskawy to odpowiedz mi od jakiego okresu (chodzi o rok i miesiąc) xbox otrzymał nowszą aktualizacje? Z tego co wyczytałem to te gry z nowszym dashem nie będą mi działały. Call of Duty Black ops mi jeszcze działa, czyli gry wydane do połowy 2011r będą mi jeszcze działały? W Olsztynie nie będę wcześniej niż w przyszłym miesiącu gdyż nie będę jechał po samą przeróbkę a chciałbym w coś pograć

6. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  7. Prioryt

Prioryt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Domyślam się że symbol D: 2.012416.0 to jest właśnie ten dash lecz na tym linku co podałeś go nie ma. Czy może się mylę? Dzięki

8. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Sprawdz dokładnie te numery, na wikipedii są pewnie wszystkie dashe jakie wyszedły

9. Prioryt

Prioryt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    znalazłem (nie na wiki) jest to wersja z grudnia 2010 a następna aktualizacja była w lipcu 2011. Czyli gry wydane do okresu nowszego dasha powinny mi raczej chodzić tak? Jeszcze raz dziękuje za pomoc to jest ostatnie pytanie ;)

10. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tak, powinny :)

Wczytywanie...

Poleć forum