1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy xbox 360 bedzie mi dzialal jak wymienie plyte glowna na taka sama jak mam ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba2255, Listopad 17, 2013.

1. seba2255

seba2255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w pytaniu,bo mam dobre naped,radiator,i wszystkie czesci tylko plyte cala ogolnie do wymiany i czy bedzie mi to dzialac czy wymaga jakiegos klucza? bo szkoda mi kasy na nowego xa skoro mam 3/4 części ;) pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Konsola działać będzie prucz napędu. W napędzie jest klucz napędu zwany DVD KEY, oraz także ten klucz jets też zaszyty w pamięci nand konsoli (pamięć z FW), jeśli te klucze będą inne nie ma opcjo aby napęd ruszył. Jeśli zaś kupisz płytę główną i nie będziesz posiadał klucza jaki jest w płycie do wyciągnięcia go będzie trzeba zrobić RGH, bo sam klucz napędu można zmienić, niestety w pamięci nand niebardzo dlatego trzba by dopasować klucz w napędzie na taki jaki jets w wymienionej płycie

1 osoba to lubi.
  4. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jak to dopasować? a rgh to przeróbka tak?

5. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dopasowujesz flas***ąc napęd, robisz to programem np JungleFlasher lub Dosflash, po uprzednim podłączeniu napędu pod Komputer PC z złączem SATA, z tym że wpierw musisz mieć klucz nowej płyty, a skoro kupisz inną płytę a klucza nie będzie to tylko i wyłącznie RGH wyciągnie klucz, chyba że kupując płytę będzie też napęd

1 osoba to lubi.
  6. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rgh czyli przerabiam na rgh i wyciągam klucz? a ten flash cofnie mi lt 3.0?

7. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dokładnie

I tak i nie. LT3.0 to właśnie flash, żeby zmienić klucz w napędzie właśnie trzeba wykonać Flash napędu, ale to by wyglądało poprostu na ponowne wgranie LT3.0 z nowym innym kluczem

1 osoba to lubi.
  8. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha,czyli nie musze znac klucza napedu aby przerobic konsole na rgh i dodac nowy klucz?

9. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dokładnie

i tak i nie. Lt3.0 to właśnie flash, żeby zmienić klucz w napędzie właśnie trzeba wykonać Flash napędu, ale to by wyglądało poprostu na ponowne wgranie LT3.0 z nowym innym kluczem

lepiej jest właśnie znać klucz, ponieważ znając klucz wgranie nowego LT3.0 z innym kluczem w napęd to 5 minut. Zaś nie mając klucza DVD wpierw trzeba wykonać RGH aby wydobyć ten klucz DVD, jednak zrobienie RGH w zależności od konsoli bywa i nie bywa problematyczne, tym bardziej dla osoby która się nie zna na elektronice. RGH polega na zamontowaniu chipa w środku, polutować kilka kabli, jednak trzeba mieć programator aby odczytać i zapisać nand oraz zaprogramować ten Chip.

1 osoba to lubi.
  10. seba2255

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ten klucz dvd gdzie znajde,na napędzie te naklejki???

11. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Dokładnie

i tak i nie. Lt3.0 to właśnie flash, żeby zmienić klucz w napędzie właśnie trzeba wykonać Flash napędu, ale to by wyglądało poprostu na ponowne wgranie LT3.0 z nowym innym kluczem

lepiej jest właśnie znać klucz, ponieważ znając klucz wgranie nowego LT3.0 z innym kluczem w napęd to 5 minut. Zaś nie mając klucza DVD wpierw trzeba wykonać RGH aby wydobyć ten klucz DVD, jednak zrobienie RGH w zależności od konsoli bywa i nie bywa problemem, tym bardziej dla sooby która się nie zna na alektronice. RGH polega na zakontowaniu chipa w Srdoku, polutować kilka kabli, jednak trzeba mieć programator aby odczytać i zapisać nand oraz zaprogramować ten Chip.

Nie rozwalaj mnie. Czytaj co się pisze. Pisałem że jest w FW napędu, a 2gi tak sam musi być w Nandzie konsoli, nand konsoli to główny soft w konsoli, niestety w konsoli nie da się go zmienić, zaś w napędzie możesz zmieniać Klucz, więc mając klucz wystarczy podpasować go w napędzie na ten co jest w Nandzie konsoli.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum