1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Xbox 360 falcone odczyta wszystkie nowe gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WithheldRug578, Styczeń 13, 2013.

1. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Jako że wczoraj mój xbox przeszedł operacje o nazwie reballing. Od razu nadrobiłem miesiące nie grania na xboxie. Przeczytałem że podobno starsze xboxy mój to falcon mogą mieć problemy z odczytem gier nowszych. Czy mój xbox spokojnie odczyta np forze 4 czy skyrima. Proszę o nie pisanie komentarzy typu ,, ten xbox to złom wymień na slima" Po prostu nie mam na tyle kasy aby kupić slima.

Wczytywanie...

Poleć forum