1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy Xbox 360 po rebaillingu (nie wiem jak to się pisze) ma mniejsze szanse na Rod?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez swiezak, Wrzesień 15, 2011.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Chcę kupić używanego XBOX'a 360 jak najtaniej, nie zależy mi na graniu online ani super dysku. Mam 17 lat, mam wrażenie, że wyrosłem troszkę z tych rzeczy i nie chcę wydawać dużo kasy na klocka, gdyż czekają ważniejsze wydatki (siłownia, odkładanie na auto) ale popykało by się w Mafię II ;) Znalazłem na allegro aukcję XBOX'a 360 który jest używany, (z mojego miasta aukcja) i gość napisał, że XBOX zdechł, oddał go na rebailling coś mu tam powymieniali i teraz go używał i hula bezproblemowo.

Czy Xbox po rebaillingu (domyślam się, że to Falcon) ma większe/mniejsze szanse na RRODA?

Chciałem go zalicytować tak do 400zł. Gość napisał, że nie wysyła bo to delikatny sprzęt, tylko zaprasza do domu tam zaprezentuje, że sprzęt sprawny i wtedy kasa dopiero.

Martwi mnie jednak, czy ten xbox szybko zdechnie, a słyszałem, że ponoć po rebaillingu wymieniają tam jakieś kulki i często rrody znikają...

Proszę o odpowiedzi, dzięki i pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zdechnie i to zapewne szybciej niż się spodziewasz : ). Poza tym 400 zł za konsolę po takim remoncie to jak dla mnie o wiele za dużo

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    to jest konsola po mega remoncie za okolo 200zl bym się zastanawiał ,rrod bedzie za chwile skoro się nawet boi to wysłać

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Odpuść sobie tą aukcje. Za 400 zł z kawałkiem masz w dobrym stanie, nieserwisowanego. Poza tym jakby dobrze zapakował, to nic by się nie stało, to nie jajko. Może chce Cię zbawić do domu pod pretekstem sprawdzenia xboxa, zamknąć w piwnicy i wykorzystać :)

6. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ty jesteś walnięty jakiś : P Parsknąłem kawą na lapka : D

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia: