1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy XBOX 360 to dobry wybór??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez markus383, Listopad 25, 2010.

1. markus383

markus383 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!
    Chcialbym zrobić prezent na gwiazdkę dla pewnej osoby. W tym miejscu pojawia sie problem. Mam ograniczony budżet(do 600-700zl). Ogladałem na pewnym portalu aukcyjnym konsole XBOX 360. Z wygladu wydaje sie bardzo fajna. Jako, że nie jestem graczem chcialem zapytać czy jest ona porównywalna z PS3?? Słyszałem, że Playstation jest najlepszą konsolą do gier. Chcę wiedzieć, czy ten XBOX dużo odstaje? I jak jest z grami?? Czy dużo gier jest produkowanych na tą konsolę, czy mają być jeszcze produkowane jakieś ciekawe tytuly??
    Konsola miałaby być użytkowana razem z TV 32" Full HD Samsung

Pozdrawiam!!!
    Mateusz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kage

Kage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Używany przerobiony xbox 360 z dwoma padami , hdmi itd. mozna kupic za 400-500 zł

Nie odstaje od Ps3 !! Gier jest wystarczająco wiele

4. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Za 700 zł już można dostac nowego xbox-a 360 tylko że na allegro.pl, wydaje mi się że xboxa nie odstaje od ps3 tylko niektóre gry są bardzej udoskonalone na ps3 i dlatego ludzie tak mówią.A co do gier to jest ich masa nawet wychodzi wiecej niz na te całe PS3 wiec nie masz sie o co martwic gier nie zabraknie, konsola na prezent jest idealna sam jestem użytkownikiem takiej konsoli i bardzo ją polecam!:)

5. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jednak PS3 ma większe możliwości, służy nie tylko do gier. W sumie to najważniejszym pytaniem jest czy chcesz swojego klocka przerabiać. Bo jeśli tak to wybór jest prosty. A jeżeli nie to się można naprawdę długo zastanawiać :). Wd mnie plusy X360: pad, xlive, duża społeczność graczy, cena, exlusivy takie jak Fable III (chociaż PS3 też posiada parę dobrych tytułów).

6. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    Moim zdaniem warto kupić Xbox'a 360.
    Wiadomo, PS3 ma blue-ray'ai te inne bajery, ale tak naprawdę, jeżeli konsola ma być do grania, to mało kto będzie z nich korzystał. Filmy można sobie obejrzeć na DVD, bądź na komputerze.
    Gry na "iksie" moim zdaniem wyglądają bardzo komfortowo i podsumowując, polecam zakup :)

7. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Powiem tak. Sam miałem dylemat jakieś 2 tyg temu czy ps3 czy x360. Pewnego wieczoru gdy przyejchał mój przyjaciel z Uk urządziliśmy sobie ,,małą" popijawe i miał nas tanie ps3 i x360. Zaczeliśmy grać i powiem: ps3 niejest takie super jak sie je przedstawia. A na naszym klocuszku jest super grafa, gry tańsze od ps3, gry wychodzą i bedą wychodzić. WIęc powiem jeśli chcesz wypas prezent za przyzwolite PLN-Y kup x360. I jeszcze jedno mateuszu. Nic niesprawia takiej przyjemności jak usiąść przed (w moim przypadku 50 calami full hd) i pijąc piwko lub, zajarając sobie ,,papierosa" czieszyć się z czasu spędzonego z przyjaciółmi, lub samą konsolką. Ja osobiście konsoli nie oddałbym nawet komornikowi:) Nie no Joke. Polecam zakup X klocka da on wiele radości ;)

8. markus383

markus383 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super. Dzięki za porady !!! :)
    Blu ray nie bedzie potrzebne, bo moj brat ma odtwarzacz, chyba jakiś HDD czy coś takiego. Tutaj jeszcze zauważyłem rózne wersje. Już mniej więcej wiem czym one się róznią. Jaką wersję wziąć?? Zależy mi napewno na złączu HDMI. Do czego przydaje się duży dysk twardy??

9. Utyk

Utyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    DO nagrywanie na niego gier tylko że przy odpalaniu i tak będzie potrzebna płyta. Przy tym masz tylko konsole chodzącą ciszej. Ale tak samo nagrywanie na HDD muzyki itp.

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gry tansze na xboxie?
    Ceny gier w dniu premiery sa identyczne z czasem ceny spadaja i z tego co zauwazylem to gry na PS3 szybciej tanieja, a jezeli mowimy o uzywkach to gry na PS3 rowniez sa tansze. Oczywiscie nie w przypadku kazdej gry.

Dysk przyda sie do instalacji gier, na dema, na muzyke itp. Jezeli kupisz nowego xboxa to bedzie mial HDMI tylko pierwsze modele go nie mialy.

Ja polecam jednak zebys kupil PS3, mialem xboxa i PS3 kiedy nadszedl czas kiedy musialem sprzedac obydwie konsole i w tej chwili kupuje juz jedynie PS3, xboxa juz nie kupie na 99%.

Dodajec jeszcze exclusivy na PS3 sa lepiej dopracowane, ciekawsze (kwestia gustu) i sa w pelni spolszczone.

11. Kage

Kage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli konsola ma byc przerobiona to nie ma nawet co myslec o ps3 tylko brac xbox

12. DELTA spliff

DELTA spliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wronki
    w sumie xbox może być złym pomysłem lepiej kupić pralkę :D

13. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Slim 4GB za 680 zł na Allegro

14. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Zdecydowanie Xbox 360. Miesiąc temu zastanawiałem się nad kupnem X'a, a PS3 - po pograniu trochę na pożyczonym od kolegi trójce, stwierdziłem - że nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na to, co dla mnie jest nie wygodne. Pad źle trzyma się w ręce, ogólnie nie podoba mi się. W X klocku wszystko jest dostosowane tak jakby idealnie dla mnie, po prostu :D. Także polecam Xbox'a 360 :)

Wczytywanie...

Poleć forum