Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

lukmaj

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam wersje Arcade od 2 miesięcy. Zdazyło mi się juz 3 razy ze podczas grania się zawiesiła. 1 raz napewno bylo to spowodowane zle wypalona gra (zawsze zawieszal sie w tym samym miejscu, zignorowalem błąd przy Verify w IMGBurn, po ponownym wypaleniu dzialala ok). Natomiast ostatnio grajac w Alone In The dark raz konsola zawiesiła się na menu i kilka dni pozniej po godzinie grania. Czy mogą zdażyć się takie zawieszenia z winy gry czy to jakas usterka sprzetu? Konsola zazwyczaj jest tylko lekko ciepla. Niestety mam przerobiona konsole (niby z nietknietymi plombami ale zawsze M$ moze sie przyczepic przy naprawie) więc wolalbym nie korzystac z serwisu.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

To całkiem normalne.
Każdy sprzęt może sie zawiesić.

Chociaż ja posiadam falcona nowego od 3 miesięcy i nie zawiesił się jeszcze ani razu.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

a ja mam premium 90nm ktory ma 1.5 roku i raz na miesiac sie zatnie :) a roda nie widac a poza tym powietrze ktore wydmuchuje jest cieple a nie gorace takze mam udany model chyba :E


To normalne... kompa tez sie kiedys zacina bez przyczyny prawdaa.. :>
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

tak tylko pod PC jest Windows ;/ jak wgrałem linuksia to zapomniałem co to zawiechy :)

Ja mam Arcade (65 nm) i ze dwa razy się zawiesiła podczas gry ;/ no cóż zdarza się ;)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

Windows - Microsoft - zwiechy
X360 - Microsoft - zwiechy

proste rozumowanie ;] jak sie nie podoba proponuje zabójczą konsole "Łii"


ps. porownojac zwiechy x-a do windowsa.... to xbox sie nie wiesza wcaleeee ;p
 

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

Jak jest walnięta gra, która ma bugi (np. Bully Scholarship Edition) to XBOX wiesza się bardzo często - tyle tylko, że to wina samej gry, a nie XBOXa.
 

lukmaj

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

Dzieki :) uspokoiliście mnie. Brałem pod uwage ze kazdy sprzet elektroniczny moze sie zawiesic, ale chcialem sie dowiedziec jak czesto sie to zdaza. Narazie poza tymi przypadkami mialem jeszcze jeden w GOW jak gralem na 2 a tak to spokoj.
 

Logan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

Moje czarne pudelko wiesza sie kilka razy na Forza 2 np. dzisiaj na tej samej trasie zawiesil sie kilka razy. Jezeli gra ma bledy czy da sie to sprawdzic?
 

Do góry Bottom