1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lukmaj, Lipiec 14, 2008.

1. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam wersje Arcade od 2 miesięcy. Zdazyło mi się juz 3 razy ze podczas grania się zawiesiła. 1 raz napewno bylo to spowodowane zle wypalona gra (zawsze zawieszal sie w tym samym miejscu, zignorowalem błąd przy Verify w IMGBurn, po ponownym wypaleniu dzialala ok). Natomiast ostatnio grajac w Alone In The dark raz konsola zawiesiła się na menu i kilka dni pozniej po godzinie grania. Czy mogą zdażyć się takie zawieszenia z winy gry czy to jakas usterka sprzetu? Konsola zazwyczaj jest tylko lekko ciepla. Niestety mam przerobiona konsole (niby z nietknietymi plombami ale zawsze M$ moze sie przyczepic przy naprawie) więc wolalbym nie korzystac z serwisu.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Czy xbox moze sie czasem zawiesic?

To całkiem normalne.
    Każdy sprzęt może sie zawiesić.

Chociaż ja posiadam falcona nowego od 3 miesięcy i nie zawiesił się jeszcze ani razu.

4. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

a ja mam premium 90nm ktory ma 1.5 roku i raz na miesiac sie zatnie :) a roda nie widac a poza tym powietrze ktore wydmuchuje jest cieple a nie gorace takze mam udany model chyba :E

To normalne... kompa tez sie kiedys zacina bez przyczyny prawdaa.. :>

5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

tak tylko pod PC jest Windows ;/ jak wgrałem linuksia to zapomniałem co to zawiechy :)

Ja mam Arcade (65 nm) i ze dwa razy się zawiesiła podczas gry ;/ no cóż zdarza się ;)

6. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Windows - Microsoft - zwiechy
    X360 - Microsoft - zwiechy

proste rozumowanie ;] jak sie nie podoba proponuje zabójczą konsole "Łii"

ps. porownojac zwiechy x-a do windowsa.... to xbox sie nie wiesza wcaleeee ;p

7. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jak jest walnięta gra, która ma bugi (np. Bully Scholarship Edition) to XBOX wiesza się bardzo często - tyle tylko, że to wina samej gry, a nie XBOXa.

8. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Dzieki :) uspokoiliście mnie. Brałem pod uwage ze kazdy sprzet elektroniczny moze sie zawiesic, ale chcialem sie dowiedziec jak czesto sie to zdaza. Narazie poza tymi przypadkami mialem jeszcze jeden w GOW jak gralem na 2 a tak to spokoj.

9. Logan

Logan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Moje czarne pudelko wiesza sie kilka razy na Forza 2 np. dzisiaj na tej samej trasie zawiesil sie kilka razy. Jezeli gra ma bledy czy da sie to sprawdzic?

Wczytywanie...

Poleć forum