1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy XBOX posiada DTS? Jeżeli tak to jak włączyć?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xbit, Luty 20, 2011.

1. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie :).

Jestem szczęśliwym posiadaczem kina domowego Thomson (bardzo sobie chwalę) - posiada między innymi dekodery Dolby Digital oraz dekoder DTS.

Po podpięciu XBOX'a przez toslink wszystko działa jak złoto, lecz na wzmacniaczu podczas grania w jakieś gry pokazuje mi, iż dekoduje Dolby Digital - a nie DTS.

Czy tak ma być? Czy to jakiś błąd w konsoli/ampli?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. darqnes0109

darqnes0109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety Xbox nie posiada DTS ( nie obsługuje tego standardu ), ale Dolby Digital 5.1 spokojnie wystarczy

4. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A macie może jakieś sample dla Dolby Digital żeby sprawdzić na klocku :)?

5. darqnes0109

darqnes0109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każda lepsza gra jest w Dolby Digital. Żeby się upewnić czy iks nie ma DTS sprawdziłem płytę Audio DTS i niestety nie ma dźwięku ( co oznacza że sprzęt nie ma tego standardu )

Wczytywanie...

Poleć forum