1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy XBOX360 powienien pamiętać ustawienia zegara?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cosby, Październik 18, 2008.

1. cosby

cosby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem że konsola odłączona od zasilania traci ustawienia zegara. Jest to irytujące w grach które wczytują ostatnio zapisany save (np. GTA4). Czy to normalne? Czy w środku jest bateria podobna do PCtowej? A może nie ma co odłączać zasilacza jeśli nie gram te kilka godzin? Zmierzył ktoś pobory energii wyłączonej konsoli? Pomożecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Czy XBOX360 powienien pamiętać ustawienia zegara?

X360 nie zapamiętuje ustawień zegara. Po wyciągnięciu wtyczki resetuje się data oraz godzina. Najlepszym wyjściem jest logowanie się do XBL (wtedy aktualizuje się automatycznie czas)

Konsola w trybie stand-by znacząco obciąża zasilanie, (poszukaj jest o tym temat) więc nie ma co zostawiać ją cały czas podłączonej do prądu.

4. zomg

zomg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mnie to też irytuje. W Ps2 zawsze nawet po odłączeniu od gniazdka zegar pokazywał aktualną godzinkę.

5. cosby

cosby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

To jakieś idioctwo w takim razie. Czego ja się jednak spodziewałem po MS. Do tego producent GTA4 się popisał z tymi save'ami co bardzo mnie wk...

Zmierzyłem właśnie pobór mojego Falcona - nie jest tak tragicznie. Nie ciągnie więcej jak 3 waty czyli mniej więcej tyle co telewizor. Ktoś ma większy pomiar?

Wczytywanie...

Poleć forum