1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy za przenoszenie licenji można dostać bana?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Marzec 3, 2013.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Pytanie jest proste czy za przenoszenie licencji można dostać bana? I czy jeżeli już jest możliwość bana to na konsolę czy na konto ?
    I nie chodzi tu u konto z allegro tylko o konto kolegi. Jeżeli zły dział lub coś innego to proszę o przenoszenie. Kompletnie nie wiem gdzie jest miejsce na tego typu pytania. Dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Myślę, że nie dostaniesz bana. Ja ostatnio przenosiłem licencje od znajomego na dodatki do gier i bana nie mam. Co jakiś czas możesz przenieśc licencje dla kogoś lub sobie. Kiedyś czytałem posta jakiegoś kolesia, że dostał bana ale w ciągu tygodnia przeniósł sobie parę licencji. Używaj z głową przenoszenie czyli co 3 miesiące, tak myślę.

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No właśnie ja chcę coś podobnego zrobić. Ostatnio przenosiłem chyba 1.5 roku temu. Żadnego bana na razie nie dostałem. Czytałem też angielskie fora i dam zdanie jest podzielone jedni mówią ,że można dostać inni ,że nie. Założyłem temat na gametrade i tam mi napisali ,że można dostać bana. Już nie wiem co robić.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Czy za przenoszenie licenji można dostać bana?

Nie dostaniesz po to to jest

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Czyli mogę spać spokojnie i mieć pewność 100% ? Co jeżeli jednak dostanę bana ? Jak mam się tłumaczyć jak zadzwonię do microsoft ?

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie powinienes dostac za to bana , sam nie raz przenosilem licencje i gram do dzis na live.

Na gametrade czego nie napiszesz o kontach czy przerobkach zawsze odpowiedza ze dostaniesz bana.

8. seta1991

seta1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pasłęk
    czyli ogólnie lepiej nie kupować na aledrogo kont z grami do przenoszenia licencji? a ktoś się orientuje czy ban jest wtedy na konsole czy na konto? bo jak na konto to jeszcze można przeżyć gorzej z konsolą:)

9. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Tak jak pisałem bana BuRRRzA nie powinieneś dotac no chyba, będziesz brał licencje codziennie. A kupowanie kont z allegro i przenoszenie licencji jest bardzo ryzykowne. Nie masz pewności czy osoba je sprzedająca jest jej pierwszym właścicielem? Także jak przenośic licencje to między znajomymi:) w miarę odstępach czasowych że by nie było podejrzeń.
    "Jak mam się tłumaczyć jak zadzwonię do microsoft ?"
    Sprzedałem konsolę i przeniosłem sobie licencje na nową, którą kupiłem:)

1 osoba to lubi.
  10. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @Seban_ZA wielkie dzięki!

11. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Licencje i tak mozesz przenieść raz na 4miesiace i nie dostaniesz bana a za konta z Allegro to ponoć jak juz masz dostać bana to na konto tak pisało gdzieś na forum ale lepiej nie kupować takich kont

Wczytywanie...

Poleć forum