1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy zablokują dysk jak...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez borciuh, Luty 21, 2010.

1. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Czy zbanuja mi dysk jak podłącze się do live bez niego ? w sesie odpinam dysk i wlaczam konsole z samą memorką? i załużmy że dostane bana, resetuje konsole i podpinam dysk i dziala, czy oni banuja cos tam w systemie zeby go nie czytalo juz? a i czy jak mnie zbanuja to czy save które mam na memorce przestana działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ban jest na konsolę a nie na dysk! Co z tego, że odepniesz dysk jak potem go dopniesz i lipa

4. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    a z oryginalnym dyskiem jest tak samo ?

5. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehh... głupie pytania zadajesz.... tak jak napisał Pablooo BAN JEST NA KONSOLĘ, A NIE NA DYSK. Bez różnicy, czy oryginalny dysk, czy nie....

6. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to jezeli kupie dysk, ktory byl w konsoli ktora dostala bana, to bedzie mi dzialal normalnie czy bede go musial jakos odblokowywawc??

7. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No przecież piszą wyżej iż ban siedzi w konsoli a nie na dysku czyli jak przełożysz dysk ze zbanowanej konsoli do niezbanowałej to będzie działał

Wczytywanie...

Poleć forum