1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CZy zadziała na moim xbox elite lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lech321, Lipiec 29, 2014.

1. lech321

lech321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.
    Mam xbox 360 elite z lt 3.0.Jestem totalnie zielony i chce się zapytać czy zadziała na miom xboxie Payday.2.XBOX360-COMPLEX (download *******) - nie będę kradł . Czy muszę przepuścić przez abgx czy od razu mogę zgrać na płytę?Po prostu zawsze brałem gry które w opisie posiadają lt 3.0.Wiecie a nie chce marnować płyty ponieważ jedna po 6 zł :beguiled: .Czy mogę prosić o jakiś tutorial z tym ihasem czy czymś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. lech321

lech321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na forum jest zakaz podawania linków do nielegalnego oprogramowania. Czytaj regulamin

Wczytywanie...

Poleć forum