1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy zadziała w X'ie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scorps, Maj 16, 2011.

1. scorps

scorps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Czy ten dysk http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-samsung-1tb-2-5-cala-zasilanie-usb-i1607874919.html zadziała w Xbox'ie? Bo gość pisze na aukcji, że dysk ma interface USB 2.0 a w internecie wszędzie pisze że 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    No jeśli masz JTAG to tak , jeśli nie to tylko 16GB z niego X zobaczy.

EDIT down

Według mnie bedzie działał. Tylko te ponad 300 zł za 1TB? Wiem , że to 2,5 cala , ale za te pieniądze można mieć 2TB (3,5) i dokupić adapter na USB i jeszcze zostanie (może nawet za to udało by się kupić oryginalny 20GB). Ale to Twój wybór.

4. scorps

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem, że tylko 16 GB, chce go podpiąć tak jak normalnego pendrive'a (16GB na pamięć xbox, reszta na multimedia), chciałem się tylko zapytać czy nie będzie jakiś problemów z podpięciem go?

5. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie. będzie działać normalnie. z ograniczeniem o którym wspomniał kolega wyżej.

6. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli chcesz go używać do xboxa to o używaniu go na PC zapomnij bo xbox sformatuje dysk tylko dla siebie i winda nie będzie w stanie go odczytać

7. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    UP
    hmmm a dlaczego tak mówisz?? Nierozumiem. Robisz na min 2 partycje i w czym problem?? Jedną na Fat32 , grugą na NTSF i jest git.

8. Dragon_2009

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    bo jak podłaczysz do X'a to zanim będziesz mógł z niego korzystać konsola będzie chciała go sformatować. i nie wiem czy nie zpartycjonuje go z powrotem. ale mogę się mylić. nich bieglejsi w temacie się wypowiedzą.

9. scorps

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W konsoli mam dysk 120 GB, a przenośny potrzebuję do trzymania swoich multimediów filmy, muzyka, itd. Co do 2,5 cala to chcę żeby można go było wsadzić do kieszeni i pójść z nim do kumpla, albo podpiąć pod kino domowe i oglądać filmy.

Myślałem, że to działa na takiej zasadzie że Xbox bierze sobie 16 GB, a reszta zostaje na normalne użytkowanie? Jeżeli tak nie ma to czy idzie to jakoś obejść?

10. Dragon_2009

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    only Jtag

11. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
  12. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Ale bredzicie. Włóż jakiś pendek i w ustawieniach możesz sobie ustawić jaka jego część ma być wykozystana dla X. Reszta zostaje.

13. scorps

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki chłopaki za szybkie odpowiedzi ;)

Jeszcze tak na koniec to co sądzicie o tym dysku, dobry na trzymanie danych, nie będzie z nim problemów (prędkość zapisu i odczytu mnie nie interesuje)? A może polecilibyście jakiś inny 2,5 cala do 300 - 350zł z przesyłką?

EDIT Up

No właśnie temu się pytam, bo wiem że na pendrive idzie zostawić wolne miejsce

Wczytywanie...

Poleć forum