1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy zagrać RDR Undead Nighmare przed podstawką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karoluss12, Luty 12, 2012.

1. karoluss12

karoluss12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy zagrać RDR Undead Nighmare przed podstawką? niedługo będe miał ten dodatek, tylko nie wiem czy zagrac przed przejsciem zwykłego RDRa. Czy w UN są jakies spoilery które mogą popsuć zabawe przy zwykłym RDR?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    według mnie nie ma znaczenia od czego zaczniesz

4. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Tofu ma racje, ograłem podstawkę oraz dodatek i mogę powiedzieć że undead nightmare to tak jakby odrębna historia.

5. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zgadzam się z moimi poprzednikami. W Undead Nightmare chociaż, nie ma żadnych spoilerów, które mogłyby zepsuć ci rozrywki to możesz nie wiedzieć kim są postacie, które spotkasz po drodze. W podstawce ich poznajesz, od początku. Ja radzę ci, żeby UN poleżał sobie na półce póki nie zagrasz w RDR.

6. stempek69

stempek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    ja myślę że lepiej zacząć od podstawowej wersji,
    mimo że to dwie odrębne historie to lepiej poznać cały świat gry, postacie i wszystko inne.
    W końcu w dodatek zazwyczaj gra się po ukończeniu podstawowej wersji;)

7. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    ja także zacząłbym od podstawki chociaż to odrębne historie to tak jak mowili poprzednicy ze poznaje sie postacie i ogólnie cały system gry ja dopiero teraz męcze dodatek i uwazam że dobrze zrobiłem grając najpierw w podstawke

Wczytywanie...

Poleć forum