1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy zbliża się koniec mojej 360'tki?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tijs18, Październik 16, 2009.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Dosłownie chwilę temu mój xbox wybił 3 czerwone diody, co ciekawe stało się to w trakcie grania. Pad w tyn samym czasie popadł w nieustanną wibracje. Po ponownym uruchomieniu wszystko gra, zero komunikatów itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    sprawdz stan kodu i go odczytaj..nie zawsze swiecace czerwone diody oznaczaja koniciec konsoli ( nieraz wina kabla.zasilacza itp itd) aczkolwiek w wiekzszosci przypadkow czerwone diody zwiastuja klopoty...

4. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mozliwosci:
    -niedopniete kable
    -ale bardziej mozliwe ze bedziesz mial rroda

PS z ktorego roku konsola??

5. dareks1989

dareks1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taka sama sytuacje... Tyle że zdazyło mi sie to 2 razy. Pierwszy raz to bylo jakies 5 mieciecy temu. Do teraz dziala.

6. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konsola z czerwca 2008 roku. Co do odczytania błędu to sęk w tym, że nie było żadnego. Czrny obraz i nic więcej. Od momentu tego zdarzenia konsola chodzi i pracuje prawidło, przynajmniej wszystko na to wskazuje :)

7. Misieq8

Misieq8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mam dokladnie ten sam problem. Jakies 2 tygodnie temu konsola podczas grania wywalila mi 3 diody doslownie identycznie. A do teraz normalnie gra zero klopotow. Mozliwe jest to ze to bylo 1 razowe??

8. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taaa. Panowie spokojnie. Ja miałem 3x 3rroda. 2x musiałem wyciągnąć wtyczkę od zasilacza i włożyć z powrotem. Za 3 razem myślałem, że to koniec. Okazało się jednak, że tym razem hdmi kabel coś mu nie pasował i wypiąłem i wpiąłem i od razu gitara. Im lubi odbić czasem. Takie rzeczy się zdarzają. Nie ma się czym przejmować.

Wczytywanie...

Poleć forum