1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy znajde?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez turysta, Czerwiec 9, 2010.

1. turysta

turysta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Witam! chciał bym kupic elite przerobionego do 800zł lub mniej, czy znajde takiego ? szukam na allegro ale zwykle są bez przeróbki ;/ jak macie linka to zapodajcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    moim zdaniem jak chcesz kupić używaną konsolkę to lepiej kupić nie przerobioną. Wtedy będziesz miał pewność, że nie jest on zbanowany. A konsolkę po zakupie zawsze możesz sobie przerobić sam :)

4. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup nową i przerób sam lub daj komuś do przerobienia . Ja za ix 1.61 płaciłem 35 zł a rok temu na innej konsoli za ix 1.6 40 zł . Więc myślę że za maksymalnie 40-45 zł bez problemu znajdziesz kogoś kto przerobi konsolę na LT , powyżej tej kwoty to już będzie naciąganie klienta .

5. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    nie wiedziałem ze przerobienie jest takie tanie, myślałem ze z 200zł bedzie trzeba wywalic więc chciałem juz przerobiona kupic :))

czy da sie samemu przerobic konsole? czytałem ze wystarczy nowy soft do napędu wgrac, czy ktoś z was to robił?

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Można samemu przerobić . Poszukaj na forum są odpowiednie tutoriale i porady jak to zrobić .

7. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    jak bym kupił na gwarancji to bym ją stracil jak bym sam przerobił? jak bym dał do jakiegos serwisu to tez bym stracił czy nie?

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zalezy czy ten kto przerabia jest dobry i otworzy konsole tak aby nie zerwac czy uszkodzic plomb gwarancyjnych, bo jesli uszkodzi to nici z gwarancji

9. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
  10. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    pierwsze dwie to używki wiec zastanów się dobrze czy warto.
    Trzecia konsola to wersja refurbished i ma tylko 12 miesięcy gwarancji - refurbished oznacza ze jest to konsola odnowiona fabrycznie, ale nie nowa

Kup lepiej nowego arcade plus dysk w tej cenie spokojnie się zmieścisz i jeszcze ci zostanie na wizytę w serwisie.

11. rogal_88

rogal_88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O czym Ty w ogóle sheepfucker mówisz? Kto przerobi za 35PLN skoro w każdej nowej konsoli jest LITEON V3 i trzeba lutować! Koszt takiej przeróbki to 80-100PLN, ale masz pewność, że robił to fachura i używał odpowiedniego sprzętu.

12. snake

snake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja bym nie kupował używanej za duże ryzyko czy coś nie były przy niej grzebane

13. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Możliwe że takie są ceny ale ja ( parę miesięcy temu kupiłem kolejną konsolę i za ix 1.61 zapłaciłem 35 zł ) i mój kumpel kupił konsolę ( jasper z listopada czy grudnia 2009 więc liteon v3 ) jakiś miesiąc temu i za LT zapłacił w tym samym serwisie 40 zł . Więc takie są ceny u mnie ( wielkopolska ) Wiadomo że 99 % "cfaniaczków" kasuje około 100 zł za liteona v3 . Ale ja trafiłem na porządnego fachowca który ma ceny normalne a nie wytrzepane z kapelusza . Gry działają , online gram bez bana ( wiadomo że nie na zawsze :) )więc jestem zadowolony .

14. turysta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    kurde ;/ to nie wiem juz co teraz

15. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czemu to ma być elite ?
    za te pieniądze będziesz miał nowego arcade i zostanie na dysk i przeróbkę.

Wczytywanie...

Poleć forum