Czy zostałem oflagowany przez Fable 3 czy nie ??????

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Już tak trochę siedzę i czytam te fora a nadal nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Mam Elite kupionego niedawno z iextreme lt; nigdy nie podłączałem go do netu.
Siedzę cały czas na dashu chyba jeszcze z jesieni zeszłego roku i Fable 3 odpaliło u mnie bez problemu
bez żadnych cyrków tak więc pytanie: czy już samo odpalenie tej gry powoduje, że moja konsola została
oflagowana czy flagę dostają tylko Ci, którzy odpalili ją na nowym dashu i wyświetlił im się ten
komunikat - disc is unreadable - czy jakoś tak ???
Bardzo proszę o odpowiedź.
 

maczosito

Banned

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
Tak kolego; sprawdziłem w ten sposób i wychodzi clean ale przecież normalne jest, że tak wyskoczy skoro konsoli nigdy do netu nie podłączałem !
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
nie to nie jest normalne. Najpierw oglagowuje sie konsola zmieniajac plik secdata.bin a pozniej po podpieciu do netu zostaje taka informacja wyslana do M$. Skoro wiec masz secdata is clean to znaczy ze konsola nie jest oflagowana!
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
czyli generalnie mimo iż nadal mogę normalnie grać w fable 3 - podkreślam cały czas używam starego dasha - to i tak już samo włożenie tej gry do mojej konsoli, mogło spowodować, że dostałem flagę i
tylko gdy podłączę się do neta co spowoduje automatyczną aktualizację do XNE uaktywni się ap2.5 na mojej konsoli - będę już oficjalnie oflagowany w M$?
Generalnie cały czas chodzi mi o zagadkę czy Fable 3 oflagowuje konsole z starym dashem czy tylko po wgraniu nowego?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na 9199 NIE MA FLAGI! Jak wykonasz trick z 2 aktualkami z Kinectowych gier + ta z AC:B, to bedziesz mogl odpalic te gry z AP 2.5 również na 2.0.12416.0 bez flagi!
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
Na 9199 NIE MA FLAGI! Jak wykonasz trick z 2 aktualkami z Kinectowych gier + ta z AC:B, to bedziesz mogl odpalic te gry z AP 2.5 również na 2.0.12416.0 bez flagi!
Trik? Jaki trik? Z chęcią pograłbym w np nowego NFSa :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Fable 3 na starym dashu nie daje flagi, dostał byś flagę jeżeli miałbyś najnowszego dasha i próbował odpalić fable czy inne nowe gry. Effendi360, poszukaj na forum ;]
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj na forum ;]
no szukam szukam ale coś znaleźć nie mogę :(


edit:

Znalazłem ! :) http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html

Na moim elite jasper iextreme LT 1.1 Lite On v3 DZIAŁA NAWET PO RESTARCIE
 

kuchcikk

Użytkownik
Użytkownik
dołącze się do tematu. Mam dasha 9199 i gram normalnie w fable 3. Chciał bym jednak zakupić jeszcze w tym roku Kinecta a do tego wymagany jest nowy dash. Czy jest już po skończeniu gry i nie wracaniu do niej zaaktualizuje dasha pod kinecta, to będę czysty?. Konsoli nie podłączam do neta, od czasu do czasu podłaczam tylko dysk u znajomego w celu aktualizacji gamescora??
 

czarek199817

Świeżak
Świeżak
Krótko i wyraźnie "nie"
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czemu niby nie? oczywiście, że będzie czysty. 9199 nie obsługuje AP 2.5, więc jeśli na tym dashu skończy Fable 3 to po zaktualizowaniu do Kinect Dashboardu nie bedzie miał flagi dopóki nie uruchomi gry.
eh eksperci.
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co ja wyczytałem to nie włączanie gry Ci nic nie da. Jakbyś miał dostać flagę to byś dostał. Chyba nie dostałeś flagi tak jak ja, skoro grasz w to fable 3 i nie wyskakuje disc error. Ten sposób co jest dwa posty wyżej powoduje aktualizację do nowego dasha i gry AP2.5 chodzą - grałem już w assasina i NFS przed chwilą. Śmiem twierdzić nawet, że jeśli nie pokazujesz się online - podobnie jak ja to żaden LT+ nie będzie Ci potrzebny, do odpalania gier chyba że M$ znowu coś pokombinuje. Z drugiej strony jednak PO CO?
Miały być wielkie zabezpieczenia i pierdzielenie a tu masz - niecałe trzy tygodnie po premierze NXE gram sobie na luzaku w gry AP2.5 bez LT+, który nawiasem mówiąc i tak jest już w drodze.


bedzie miał flagi dopóki nie uruchomi gry.
eh eksperci.
Tak więc czy samo podłączenie do xboxlive nie odpalając przy tym żadnej gry może mi dać bana czy nie?

Zresztą niech mi ktoś powie czy teraz gdy zrobiłem już tą aktualkę to mogę zaryzykować podłączenie się do XboX Live w celu ściągnięcia sobie paru gierek z XBLA?
 

mlody111

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie próbowałem odpalić asc3 na mojej konsoli i wywaliło się przy próbie odpalenia aktualizacji. Po restarcie zniknęły awarary na kontach były szare. Konsola poszła na flash lt+. Następnie wrzuciłem wyższy dash kinect ofline i awarary się pojawiły. Czy ta próba odpalenia gry mogła oflagowac mi konsole ? Nie była ona podpinana do netu. Czy po jej podpięciu odrazu dostanę bana?
 

Do góry Bottom