1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym i jak pomalować pad od xboxa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez robert1968, Styczeń 27, 2012.

1. robert1968

robert1968 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Siemanko w najbliższym czasie zamierzam pomalować pada do mojego x-360 i moje pytanie co mi jest potrzebne (oprócz spreju) i czy jest potrzebny jakiś specjalny sprej do plastiku albo jakieś spreje przed nałożeniem farby??

Piszcie wszystko co wiecie.....

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiatek

wiatek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zwykła farba w spreju za 10zł ;D a później bezbarwna farba w spreju za 10zł ;d i wszystko zostawić na długo by wyschło ;D bezbarwna farba nadaje lepszego połysku i chroni przed ścieraniem ;D

tzn powieś pada gdzieś malnij go kolorowym sprejem później za kilka dni bezbarwnym ;D

4. robert1968

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    I tylko to wystarczy ? :D ? A na ile zostawić pada aby schnął, co zrobić żeby nie było zacieków? i kiedy nakładać tą farbę bezbarwną ?po 24h od malowania?

5. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
  6. robert1968

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    A można gdzieś na necie dostać kolorowe gałki do analogów??Widziałem je na amerykańskiej stronce ....no ale...trochę przesyłka będzie kosztować...

7. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    na allegro się trafiają.

8. robert1968

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Dzisiaj coś tam kombinowałem z padem i wymyśliłem że z jednym padem zrobię takie coś:

Taki "wzurek" ale teraz moje pytanie co albo czym i jak zrobić aby na padzie został sam ten wzorek??Teraz wygląda on z bliska brzydko ponieważ było to klejone taśmą ze 100 razy więc jest do bani....Jak to zrobić??

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Z tym będzie ciężko. Z doświadczenia wiem, że czym byś tego nie pomalował to pod wpływem ciepłych dłoni grafika się rozmaże. Nawet lakierowałem :)

10. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolego udaj się do pierwszego lepszego "majstra" ,grzecznie poproś czy by prysnął itd,(za drobną opłatą ewentualnie piwko :p) -np. od samochodów daj mu swoją farbę on niech doleje utwardzacza,itd a na koniec lakierem bezbarwnym,podziękuj i zapłać lub wręcz wyżej wymieniony "podarunek" i już.
    Ps. a wzorek ten co nakleiłeś delikatnie odklej i naklej na jakąś taśmę samą przylepą ,potem to ładnie równo odrysuj, wytnij-żyletką :D,naklej i zanieś to dla majstra :p
    A i jeszcze jedno jak już tak naprawdę Ci na tym zależy że musisz koniecznie to zrobić to lepiej kupić jakiś tani aerograf potrenujesz na kartce zwykłej itd i możesz robić z nim różnego rodzaju "cudawianki" typu : wydrukować jakiś fajny wzór nakleić na xboxa i pomalować np. na obrzeżach :p a z padem tak samo :p i na pewno tego nie zepsujesz :)
    Kolego do tego co Ci napisałem potrzebna jest farba w stanie ciekłym-normalna w puszcze :)

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    http://xboxforum.pl/artykuly-f27/tutorial-jak-pomalowac-pada-48707.html
    tutorial mojego pióra, szukanie nie boli

Wczytywanie...

Poleć forum