1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym jest Dead Space: Sabotage?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Becuś, Sierpień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

...No, właściwie to nie wiadomo. Electronic Arts zarejestrowało właśnie domenę deadspacesabotage.com, ale poza tym nie mamy żadnych innych informacji. Damy Wam znać, gdy tylko się czegoś dowiemy, tymczasem pozostają nam domysły.

Kolejna gra? Może tym razem we flashu albo na jakąś konsolkę przenośną? Komiks? Książka? Film animowany? Pełnometrażowy? Seria kosmetyków dla nastolatków?

To niewątpliwie fajnie, że świat Dead Space się rozrasta, ale czasami mam wrażenie, że Isaac za chwilę wyskoczy z lodówki...

[via Superannuation]

Tomasz Kutera

Źródło: Polygamia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łoo, takiego dead space na handheldy to owszem! Może moje psp przestałoby mi służyć tylko do oglądania filmów w podróży, bo większość ciekawych tytułów przeszedłem...

4. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    a gran turismo przeszedles? ;p mistrzowska gra na psp.

co do tematu, bardzo ciekawy news. czekamy na kolejne informacje.

5. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może dla ciebie ciekawa, ja nie lubię symulatorów ani wyścigów, miałem na myśli taki God of War czy MGS Peace Walker, no tekkena się nie da przejść, ale samemu nudno...

6. globooz

globooz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    nie lubisz bo jesteś słaby :)

a patapon? - mi sie nie udało tego przejść bo miałem okazje zarobić na moim psp i byłem do przodu 150zł hehe

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum