1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym jest to spowodowane??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lolindir, Marzec 4, 2008.

1. Lolindir

Lolindir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak włączam xbox to nie zawsze za pierwszym razem sie uruchamia znaczy sie ekran jest ciemny a konsola chodzi;/
    muszę wyłączyć odczekać chwile i jak włączę to działa;/ czym może być to spowodowane;/???
    niedawno podczas gry w Burnout Paradise wyskoczyły mi 3ROD wyłączyłem konsole odłączyłem wszystkie kable po 5min podłączyłem wszystko i działa;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Czym jest to spowodowane??

Ja tak mam czasami jak czip skalujacy dobrze nie lapie lutow . Dlatego miales ROD .

4. Lolindir

Lolindir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

aha;/
    ale na gwarancje chyba nie opłaca sie oddawać konsoli??
    bo mam jeszcze 24ms

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Jak masz to oddawaj na gware niech naprawią!

6. Piri001

Piri001 Guest

Tak . Oddaj natychmiast .

Wczytywanie...

Poleć forum