1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym lepiej przerobic obrazy?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dejwid333, Listopad 14, 2009.

1. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    Witam!
    Mam pytanie : jakim programem lepiej przerobić obrazy (gta eflc , forza 3 , tekken 6) wave 4 na wave 2 (wiem ze ryzyko bana jest b.duze - nie gram online)
    bo mam iextreme 1.5 a chcialbym zagrac w dane tytuły , lepiej bedzie jak przerobie 360 Waves Patcher 1.2.2 czy moze 3rd wave patcherem?
    Szkoda zmarnowac kilka płyt jak nie bedzie chodzic bo zle przerobie wiec wole spytac ( wkoncu od czego jest forum :))
    Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz!
    Pozdrawiam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  4. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    ...

Wiem jak patchowac tylko pytalem czym lepiej.A i jak są te zakładki w punkcie 3 to do jakiego wave chce spatchowac?(w moim wypadku musialbym wybrac wave 2)
    EDIT:Tak te zakladki sa po to aby wybrac do jakiego wave chcemy spatchowac gre.Problem rozwiązany bd patchował tym 360 waves patcherem , temat mozna zamknąc.

Wczytywanie...

Poleć forum