1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czym podłączyć konsolę?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez AkaAdiS, Luty 17, 2014.

1. AkaAdiS

AkaAdiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka,
    Mam pytanie, otóż do konsoli dostałem kabel [​IMG] Na tym "grubym" jest przełącznik TV i TVHDMI, można wybrać. Nie użyłem go bo mam własny kabel HDMI (Ten czarny widoczny obok) i to nim podłączyłem konsolę. Mam pytanie czy jest jakaś różnica? Czy opłaca się bardziej użyć kabla Microsoft'u? Proszę o uzasadnioną odpowiedź :)
    PS: Dopowiem, że piszę ten post, ponieważ na jednym z filmów na YouTube zauważyłem większą stabilność (jakby więcej fps) gry przy jeździe samochodem w GTA V.
    Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie, jeśli masz możliwość podłączenia przez HDMI to graj na nim, najlepsza jakość jest na kablu HDMI, jest to obraz cyfrowy a nie jak w tamtym przypadku analogowy

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, w przypadku sygnału cyfrowego jakość kabla nie odgrywa aż takiej dużej roli.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

5. gregoriuss

gregoriuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co jeśli ktoś ma nową konsolkę slim E i nie ma możliwości podłączenia w taki sposób jak opisuje kolega wyżej, chciałbym mieć połączenie z moim z-5500 za pośrednictwem optyka, albo coaxial chociażby...jest kilka opcji które rozważam ale nie jestem pewien czy to wszystko zagra jak bym chciał. niech się ktoś wypowie pliss.

Zestaw SPDIF - konwerter coaxial -> jack optyczny Zestaw SPDIF - konwerter coaxial -> jack optyczny albo cuś takiego...

albo może wystarczy taki kabelek, ale czy to po podłączeniu zobaczy mi dźwięk w DD.5.1 ?

Run Away Brainz: Audio: Creative X-Fi S/PDIF FlexiJack,Toslink and Coax Digital output adaptors

Wczytywanie...

Poleć forum